Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Cougar ve hediyelerim
Yanıtlarınız için teşekkürler , en yakın zaman da Kamil Bey i arayıp bilgi almaya çalışacağım..

Alıntı

Sn. TTD saglıkla,güle güle kullanın.

Alıntı

Teşekkürler Sayın kemprik daha iyileri sizlerin olsun.

Alıntı

Kamil Bey i aradım ne yazık ki 4-5 önce fabrikadaki işinden ayrıldığını söyledi....Yardımcı olmak içinde bir takım fikirler verdi..Kendisini şahsen tanımasam da konuşmasından anladığım kadarıyla , kibar ve yardımsever bir insan ,burdan teşekkürlerimi sunmak istedim..

Alıntı

Acaba hala promosyon devam ediyor mu, bilen var mı? 10 gün içinde bir Stoeger almayı planlıyorum nasipse..

Alıntı

Sn. kalender,
İki ay önce görüştüğümde Ankara'da bulunan yetkilisi bu kampanyanın sona erdiğini söylemişti.
Selamlar.

Alıntı

(25-12-2012, 12:05 AM)kalender demiş ki: Acaba hala promosyon devam ediyor mu, bilen var mı? 10 gün içinde bir Stoeger almayı planlıyorum nasipse..

24.12.12 tarihinde 10 gun icerisinde demisim, satin alma belgemi evvelsi gun yani 01.02.13 tarihinde alabildim. Demek hersey tamam, ruhsatta sikinti yok dedikten 36 gun sonra hakikaten hersey tamam olmus. Bu surenin avantaji ise forumu takip etmek oldu.. Bircok kararsizliktan sonra hala Stoeger diyorum, bakalim Ankara yolunda ne fikirler degisecek Smile

Alıntı

Sn.Kalender, İstanbul' da yaşıyorsanız Ankara' ya gitmenize gerek yok. Gümüşsuyu MKE' de yerli silah satışı var, bir hatırlatayım dedim.
Şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi