Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Cougar ve hediyelerim
Sayın TTD;
Hayırlı olsun. Kazasız belasız, keyif ile kullanırsınız inşallah.
Bol isabetli atışlar dilerim.
Çok güzel hediyelerde vermişler.
Gerçekten güzel promosyonlar.
Saygılarımla.

Alıntı

(27-05-2011, 05:15 PM)TTD demiş ki: Sn.Harun İstanbuldaki satıcı Levent Bey Stoeger Silah San.A.Ş. katviziti verdi bana,bu yüzden Stoegerden olduğunu düşünmüştüm.Pos makinasından ödemeyi de üst katta vezneden çekiyorlar silah firmasının yetkilisi o kata gelmiyor,ama kim kimdir ne iş yapar doğrusu bilemiyorum.

Standlardaki elemanlar Stoeger'in. Ama Stoeger gri bölgede kalan bu POS/taksitlendirme işlerine girmek istemediğinden işin bu kısmı dışa bağımlı. Sonuçta ellerinde nakit varsa kredi kartına taksit de var, nakit yoksa POS arızalı...

Alıntı

Hayırlı olsun, kulaklılara katılmanızı tebrik ediyorum. Smile

Alıntı

(27-05-2011, 04:19 PM)Murata demiş ki: Bir de post cihazı hala aktif olmadığı için K.Kartına taksit hala yok. Bekliyoruz diyorlar.

(27-05-2011, 04:19 PM)Harun demiş ki: POS cihazı arızalı falan değil. 8 aydır bozuk cihaz mı olur?
Pazarlamayı Stoeger yapmıyor, bu hizmeti eski elemanlarından birine vermişler. Sizin kredi kartından taksitli satış olarak çekiyor ve karşılığında nakit olarak MKE veznesine yatırmaları gerekiyor. Bu pazarlamayı yapanların ellerinde vezneye yatıracak 2000 TL nakit olmayınca POS cihazı arızalı diyorlar.

Post cihazı arızalı demediler ki. Aldık ama henüz izin çıkmadı AKTİF değil dediler. Hatta, cihaz işi hallolunca biz sizi arayalım diyerek, telefon numarası falan aldılar.

Yalan kandırdılar demek ki beni. Kasaya 2000 TL. girer, girmez POS cihazı izni çıktı diye arayacaklar o zaman.

Alıntı

Bakın silah sevginiz varsa,saçma sapan sitelerde dolaşmayıp, yazılanları çizilenleri okursak ne faydalı bilgiler oluyor.Artık bundan sonra ekonomik ve sorunsuz bir yerli almak isteyen kişiler araştırıp stoeger ismi hakkında karar kılıyorlar.Şimdi de bu markayı tercih edenler bundan sonra sanırım havalı tüfek hediyesi vs olmadan silah almayacaklardır.Standart olur sanırım bugünden sonra.Alın işte doğru yerde olursanız oturduğun yerden bir güzellik..İlgili firmada müş. hiz. yazılanlar gibiyse ne güzel.Kazan kazan olur herkes içinSmile

Alıntı

(27-05-2011, 08:14 PM)rainman demiş ki: Bakın silah sevginiz varsa,saçma sapan sitelerde dolaşmayıp, yazılanları çizilenleri okursak ne faydalı bilgiler oluyor.Artık bundan sonra ekonomik ve sorunsuz bir yerli almak isteyen kişiler araştırıp stoeger ismi hakkında karar kılıyorlar.Şimdi de bu markayı tercih edenler bundan sonra sanırım havalı tüfek hediyesi vs olmadan silah almayacaklardır.Standart olur sanırım bugünden sonra.Alın işte doğru yerde olursanız oturduğun yerden bir güzellik..İlgili firmada müş. hiz. yazılanlar gibiyse ne güzel.Kazan kazan olur herkes içinSmile

Ben de tam da bunu demek istiyordum iste.
Ama çok yüzeysel ifade etmişsiniz biraz daha detay verebilir misiniz mümkunse ?

Alıntı

Hayırlı olsun. Taksit imkanı doğduktan sonra hiç beklemeden almayı düşündüğüm bir marka Stoeger. Yerlilerin içinde tartışmasız en iyisi. Beretta Cougar kalitesinin devamı olan bir silah.İnşallah keyifle kullanırsınız.
Bir yorumcu neden inox modelini tercih etmediğini sormuş , temel sebebi güneş ışığı altında parlayıp gözü alabilmesi veya siyah modellere göre daha fazla dikkat çekmesidir.Benim tercihim de siyahtan yana olacak bu yüzden

Alıntı

Sayın TTD,
Yeni silahınız hayırlı olsun bol ve keyifli atışlar dilerim...
Şahsen yerliler içinde benimde en çok beğendiğim silahlardan bir tanesi, ahşap kabze de silaha ayrı bir hava katıyor, Stoeger firmasının satış şartları konusunda biraz daha ciddi ve ulaşılabilir imkanlar sunması halinde silahın tabiri caizse yok satacağına inanıyorum...
Saygılarımla...

Alıntı

(28-05-2011, 07:54 PM)Beyaz Suvari demiş ki: Hayırlı olsun. Taksit imkanı doğduktan sonra hiç beklemeden almayı düşündüğüm bir marka Stoeger. Yerlilerin içinde tartışmasız en iyisi. Beretta Cougar kalitesinin devamı olan bir silah.İnşallah keyifle kullanırsınız.
Bir yorumcu neden inox modelini tercih etmediğini sormuş , temel sebebi güneş ışığı altında parlayıp gözü alabilmesi veya siyah modellere göre daha fazla dikkat çekmesidir.Benim tercihim de siyahtan yana olacak bu yüzden

Beyaz kromun siyahtan daha dayanıklı olabileceğini düşünmüştüm ama boyaları bayağı kalitesiz heralde.

Alıntı

(27-05-2011, 01:39 PM)Sbilgen demiş ki: Acaba 8000 FL için ahşap kabze var mıydı? Fabrikaya gittiğinizde hiç dikkatinizi çekti mi acaba?

Sayın TTD, izninizle bu soruya cevap vermek isterim.

Sayın Sbilgen, bugün fabrika ile yaptığım görüşme sonucu "Cougar 8000 FL" model silahlar için, ahşap kabze kapağı üretilmediğini öğrendim.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi