Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Cougar ve hediyelerim
Efendim ilgi ve iyi niyetlerinize çok teşekkürler.
Stoeger firmasının reklamı gibi oldu biraz fakat tabancanın kalitesi malumunuz,mekanik güvenilirliğini okuyoruz sitemizden,boya sıkıntısı ve kulakları biraz dertli : ).Genellikle resimlerinden daha yakışıklı diyebiliriz.
Bunları zaten biliyorduk fakat müşteriye davranışları,fabrikaya davet etmeleri ve konukseverliklerine değinmeden geçsem haksızlık olacaktı.
Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun... Havalı tabanca istemek için geç mi kaldım acaba Big Grin

Alıntı

Ben de Sayın Zucchero neden yorum yapmamış diyordum. Smile Ben de havalı tüfek almıştım. Ama dürbünsüzünden.

Size hayırlı olmasını diliyorum Sayın TTD.
Acaba 8000 FL için ahşap kabze var mıydı? Fabrikaya gittiğinizde hiç dikkatinizi çekti mi acaba?

Bir de forumda gözünüzden kaçtıysa Baby Browning için Sayın Kozluoğlu'nun mesajını göndereyim insanın canını çektiriyordu.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=6656

Alıntı

(27-05-2011, 02:28 AM)arsester demiş ki: Beyaz modelini neden tercih etmediniz merak ettim doğrusu?

Cevap alabilseydim sevinirdim, bende yakın zamanda beyaz bir cougar almayı düşünüyorum Smile
Acaba beyaz olan modeli stoklarda mı yok ? Beyazın boya dayanımının daha fazla olabileceğini düşünüyorum.

Alıntı

Sn. TTD silahınız hayırlı uğurlu olsun. Allah kötüye kullandırtmasın.

Yeni bir Cougar 8000 sahibi olarak ben de, sizin adınıza çok mutlu oldum. Bir aydır bu silahı çok severek kullanıyorum. Tecrübem buradaki üstadlarım kadar çok değil tabii. Ama çok memnunum silahımdan.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.TTD silahınız hayırlı olsun,Allah keyifle atışlarda kullanmayı nasip etsin.Bana sadece x50 ve kılıf vermişlerdi artık hakkımı arayacağım sayenizde. Smile

Sn.arsester,

Siyah model dışındaki renkler fabrika dışında tam olarak anlayamadığım bir teknikle boyanıyor,bu sebeple henüz kullanım dezavantajları hakkında bir geri bildirim olmamasından dolayı şimdilik siyah model daha çok tercih ediliyor diye düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı

Siyah model dışındaki renkleri stand görevlisi de pek önermiyor. Bir de post cihazı hala aktif olmadığı için K.Kartına taksit hala yok. Bekliyoruz diyorlar.
Yalnız, ben bugün gittiğimde '' Havalı tüfeği çok önce veriyorduk şimdi sadece kılıf veriyoruz '' dediler.

Alıntı

Sanırım siyah renk hem gövde hem de kapaktaki rötüş kolaylığı nedeniyle tercih ediliyor. Bir de diğer tonlarda gövde-kapak renk farklılığı biraz daha bariz...

Alıntı

(27-05-2011, 02:28 AM)arsester demiş ki: Beyaz modelini neden tercih etmediniz merak ettim doğrusu?

Beyaz olanı mat-kumlu Aluminyum renginde. Gerçeğini elinize aldığınızda büyük ihtimalle siz de siyahını tercih edersiniz.
(27-05-2011, 04:04 PM)Murata demiş ki: Bir de post cihazı hala aktif olmadığı için K.Kartına taksit hala yok. Bekliyoruz diyorlar.

POS cihazı arızalı falan değil. 8 aydır bozuk cihaz mı olur?

Pazarlamayı Stoeger yapmıyor, bu hizmeti eski elemanlarından birine vermişler. Sizin kredi kartından taksitli satış olarak çekiyor ve karşılığında nakit olarak MKE veznesine yatırmaları gerekiyor. Bu pazarlamayı yapanların ellerinde vezneye yatıracak 2000 TL nakit olmayınca POS cihazı arızalı diyorlar.

Alıntı

Sn.Sbilgen ahşap kapakları Gümüşsuyunda vermişlerdi o yüzden bir daha fabrikada kapaklara bakmadım dilerseniz Levent beyin telefonlarını verebilirim.Diğer konu ise Baby Browningin boyası o kadar iyi durumdaki kıyamam ben boyatmaya altın kaplatmaya falan Rolleyes
Sn. Arsester beyaz krom bir silahı almayı hiç düşünmediğim için işin doğrusu vitrinde göz ucuyla bile bakmadım.Pırılpırıl beyaz silah,çok açık renk ahşap kabza kapağı kombinasyonu belki aksesuar gibi geliyo bana ondandır.
Sn.Harun İstanbuldaki satıcı Levent Bey Stoeger Silah San.A.Ş. katviziti verdi bana,bu yüzden Stoegerden olduğunu düşünmüştüm.Pos makinasından ödemeyi de üst katta vezneden çekiyorlar silah firmasının yetkilisi o kata gelmiyor,ama kim kimdir ne iş yapar doğrusu bilemiyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi