Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Cougar ve hediyelerim
Tüm forum üyelerine selamlarımla ilk paylaşımımı yapıyorum,umarım kazasız belasız bu işi beceririm.
Öncelikle silahı alma kararımı forumdaki bilgiler eşliğinde sağlamlaştırdığımı ve bu kararımdan da çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.
Aylarca silah satış belgem elimde yeni parti Glockların gelişini bekledikten ve ilk gün saat 05:00 da İstanbuldan Ankaraya gitmek üzere arabaya binmek üzereyken,annemim balkondan '' Oğlum senin hiç aklın mı yok ? Tabancaya o para verilir mi? '' sözlerinin de etkisiyle yolumu Gümüşsuyuna çevirip yerli silahlar içinde tek alternatifimi almış bulunuyorum.
Gümüşsuyu MKEK içindeki en sade ve biraz da özensiz görünen Stoeger standa direk yürümem girişde en iyi pozisyondaki satış görevlilerinin bir tek kelime bile etmeden beni boşvermelerine neden oldu.Satış görevlisi bey de sanırım fazla zaman kaybına gerek olmadığını düşünerek 8000 F ve 8000 FL yi elime tutuşturup seçimimi yapmamı beklerken güler yüzle bir yandan promosyonları masaya dizmeye başladı.
Şu kadarına eminim zaten silahı alacak olmamı %100 beklerken bu kadar içten davranışları beni oldukça etkiledi.Tabancanın yanında yedek şarjör,ahşap kabza kapakları,temizlik takımı,deri kılıf vee bir de X-20 havalı tüfek hediye ettiler sağolsunlar Big Grin
Sizi fazla sıkmadan birkaç resim eklemeyi deniyorum.
Saygılarımla.

[Resim: Picture070.jpg]
[Resim: Picture065.jpg]
[Resim: Picture058.jpg]
[Resim: Picture045.jpg]
[Resim: Picture015.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Sn.TTD, hayırlı olsun keyifle kullanınız.
Hediyeler de oldukça güzel. Hele ki piyasa fiyatı 350 TL olan havalı tüfek hediyesi mükemmelmiş.
Güzel resimler ve anlatım için teşekkürler.
Saygılar.

Alıntı

Sn TTD hayırlı olsun güle güle kullanın.Biraz kullanıp yorumlarınızı yazarsanız belki biz de yerli malı yurdun malı yaparız.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. TTD. Nice yeni silah paylaşımlarına.

Alıntı

Sn.TTD, hayırlı olsun. Haziran ayından sonra tüm kredi kartlarına yapılacak olan taksit imkanı, biraz daha ilerisi için benimde kafamı kurcalayan, evet evet madem taksit var neden olmasın dedirten bir model. Fotoğraflar için teşekkürler. Allah kaza bela vermesin. Allah ayırmasın.

Saygılar..

Alıntı

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Henüz atış imkanım olmadı fakat kısa ve de oldukça tombik elleri olan birisi olarak mükkemmel ergonomik yapısı var diyebilirim (15 kapasiteli bir silah için tabii).
Eklemeden geçemeyeceğim Ümraniyedeki Stoeger fabrikasındaki Tuğçe Hanımın yardımları ve ilgisi kusursuzdu öncelikle 4,5 mm yollanan tüfeğimi 5.5 ile değiştirebilir miyim diye başını ağrıttım.Fabrikada şu pompalı senin bu otomatik benim herşeyi karıştırdım (Çok soru soruyorum diye sanırım başıma birde ustabaşı verdiler sağolsunlar.)Tüfeği değiştirmekle kalmadılar bir de X-50 üzerinde görüp kurcaladığım 3-9X40 dürbünü de hediye olarak evime yolladılar.
Biraz daha kalsam bir pompalı falan vereceklerdi herhalde.
Bu arada Berettalar Haziran sonu bile zormuş.

Alıntı

İyi günlerde keyifle kullanın Sn TTD.

Alıntı

(26-05-2011, 11:51 PM)blacksea demiş ki: İyi günlerde keyifle kullanın Sn TTD.

+1

Alıntı

Sn. TTD,
Yeni tabancanız ve tüfeğiniz hayırlı olsun. Böyle mutlu ve zevkli alım hikayelerini okuyunca inanın kendim almış kadar keyif duyuyorum. Tabancalarınızın ve tüfeğinizin hedef kağıdı üzerinde bıraktığı izleri de görüp keyifli anlatımlarını okuyabilmek dileği ile...
Bu arada Baby Browning harika Smile
Saygılar.

Alıntı

Hayırlı olsun efendim, ağız tadıyla kullanmanızı dilerim.

Bu arada hediyeler bana göre muhteşem. Forumu mu okuyorlar ne? Tongue

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi