Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehmetcik-1, H&K416, H&K MR556
(23-05-2011, 03:31 PM)ilksurfer demiş ki: Sn alfaboy1907, H&K bize gore cok pahalli aslinda. Su anda Amerika'da yeni bir Colt 6520'yi $900 dolar altina rahatlikla alabilirsiniz.
[Resim: Clyde%20Armory%206520.JPG]

Şimdi güleyim mi ağlayayım mı Sn ilksurfer, malumunuz ülkemiz şartlarında o fiyata ne kalitede ürünler edinebiliyoruz ki onları bile alabilmek için dünyanın zahmetini çekiyoruz.Yok ruhsattı,sağlık raporuydu vesaire.Yani nediyeyim bu halimize ?Ne olacak bu halimiz bilmiyorum,selamlar.

Alıntı

Sn ilksurfer Yeni bebeğinizle iyi günlerde zevkle vakit geçirmenizi dileri. Hayırlı uğurlu olsun.
Sizden ricam, MR 556 yı komple dağıtarak fotoğraflamanızdır. Tetik kasasını, Makanizma grubunu ( bolt ) Gaz piston kanallarını ve İcra yayı grubunu merak ediyorum.

Alıntı

Tetik ve mekanizma gurubunun resimlerini ilk sayfada koymustum. Gas pistonu ve diger resimleri de ektedir.

[Resim: DSC_0062_edited.jpg]
[Resim: DSC_0057.jpg]
[Resim: DSC_0070_edited.jpg]
[Resim: DSC_0067.jpg]
[Resim: HKBCG_01.jpg]
[Resim: HKBCG-02.jpg]
[Resim: HK_13.jpg]
[Resim: HKBCG_08.jpg]
[Resim: HK_12.jpg]
[Resim: HKBCG_09.jpg]
[Resim: HK_11.jpg]
[Resim: DSC_0056_edited.jpg]
[Resim: DSC_0057_edited-1.jpg]
[Resim: DSC_0058_edited.jpg]
[Resim: DSC_0061_edited-1.jpg]
[Resim: DSC_0060_edited.jpg]
[Resim: DSC_0062_edited-1.jpg]
[Resim: DSC_0059_edited.jpg]
[Resim: DSC_0065_edited.jpg]
[Resim: DSC_0067_edited.jpg]
[Resim: DSC_0071_edited.jpg]

Alıntı

Çok güzel ya, sık ormanlar içinde doğa harikası bir göle bakmış kadar huzurla doldu içim.

Alıntı

Favori üreticim H&K ve bizim mehmetcik -1 çok güzel bir ikili olmuş.
Mke de bir gün böylesini kaliteli işcilik görecek olur isem bahtiyar olarak ölebilirim.
Sayın ilksurfer yeni tüfeğiniz için sizi tebrik ediyorum. Bu kadar parayı bu tüfeğe vermeniz beni şaşırttı desem yalan olur. Nede olsa değecek bir tüfektir diye düşünüyorum...

Saygılar...

Alıntı

Sn ilksurfer, Detaylı söküm resimleri mükemmel. Size zahmet verdim. Tam merak ettiğim şekilde fotoğraflamışsınız. Teşekkürler.

Alıntı

Resimleri Hkpro sitesinden aldim. Hic zahmet olmadi. Big Grin

Alıntı

(24-05-2011, 12:37 PM)ilksurfer demiş ki: Resimleri Hkpro sitesinden aldim. Hic zahmet olmadi. Big Grin

Smile Harika..

Alıntı

Scar - H ve Scar - L'nizin yanında iyi durur hocam...
Şarjörler STANAG mı?
Scar - H ve Scar - L'nizin yanında iyi durur hocam...
Şarjörler STANAG mı?

Alıntı

Evet, Allah'a sukur... Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi