Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehmetcik-1, H&K416, H&K MR556
Cok tesekkurler Sn Spir, Sn m16a2.

(22-05-2011, 09:00 PM)m16a2 demiş ki: Hayırlı olsun Sn.ilksurfer.Bir Trijicon Acog yakışır bu kıza.Gerçekten çok kaliteli gözüküyor.Gez ile arpacığın orjinali bu ama Troy olsa daha şık durmaz mı?

Daha demir nisangahlari denemeden degistirmeyi dusunmem. Arpacik biraz buyuk dursa bile HK in tecrubesi benden fazla oldugundan bu tufege bunu uygun gordulerse iyi olduklarini dusunuyorum. Bakalim, test edince bana uyumlu olup olmadiklarini da gorecegim. Simdilik ilk izlenimim diger kullandigim nisangahlara gore cok daha fazla carpmaya dayanikli ve saglam gozuktukleri. Acog konusunda da sabit buyutmeden dolayi biraz cekincelerim var. Bu tarz 223 tufekleri daha cok close combat olarak gordugumden buyuk ihtimalle ayarlanabilir 1-8 gucunde bir durbun tercih edecegim. Yeni cikan Leopold 1.1x8 bu is icin ideal gozukuyor.
[Resim: P1020003.jpg]

Alıntı

Hk'nıza ciciler almaya başladığınıza göre videoları sabırsızlıkla bekliyorum.Saygılar..

Alıntı

Mehmetcik'e 3.4 defa buyutmeli Elcan Specter OS3.4 uygun gormusler.
[Resim: picture-25.png]

Alıntı

Bildiğiniz segman pensesi çok işe yarıyor, hırdavatçılarda 10 liraya var...
(22-05-2011, 08:04 PM)ilksurfer demiş ki: Cok tesekkurler. Internette aradim ama bizde boyle bir alet satilmiyor. Pratik bir Turk icadi sanirim. Tufegin cantasina bir adet sivri uclu kargaburunu koydum. Atisa gittigimde unutmayayim diye...Smile
[Resim: MavClipPlier.jpg]
ring pliers olarak aratırsanız, envai çeşidi var...

Alıntı

Sn. ilksurfer yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Size isabetli atışlar, diğer forum arkadaşlarıma da sabırlar dilerim... Gördüğüm kadarıyla bu tüfek de diğer otomatik karakterli tüfekleriniz gibi yarı otomatik. Siz mi otomatik tercih etmiyorsunuz, yoksa eyaletinizde sınırlama mı var?

Alıntı

Sn Baris, cok makbule gecti, tesekkurler.
Sn R9, ilk firsatta deneyip detay bildirecegim.
Sn Vefasiz, tam otomatik silahlar bizde serbest ama satin alinca anayasanin 4. maddesinin bize tanidigi aranma ozgurlugumuzden feragat etmis oluyoruz. Evinizde bu tarz tam otomatik silahlar ve susturucu bulunduruyorsaniz, polis arama izni olmadan her an eve gelip arama yapabiliyor. Hatta belli surelerde gelip kontrol yapmalari da gerekiyor. Ama yari otomatik silahlarda boyle bir durum soz konusu degil. O yuzden cal kapi eve polis misafir etmektense, teker teker ve isabetli kursun atmayi tercih ediyorum. Zira full auto sanirim bastirici atis icin yapiliyor ve bence gerekli degil. Bu arada parmaklariniz hizli ise benim gibi yari otomatik bir tufek ile M60 a kafa da tutabilirsiniz zaten.

Alıntı

Amerika'da $2,500 dolar civari...

Alıntı

Hayırlı olsun Sn ilksurfer,fiyata bakın birde canım ülkemde leylon çakaralmazlara 3000,4000 isterkenşu şahesere istenilen fiyata çıldırmamak elde değil,güleriz ağlanacak halimize.

Alıntı

Sn alfaboy1907, H&K bize gore cok pahalli aslinda. Su anda Amerika'da yeni bir Colt 6520'yi $900 dolar altina rahatlikla alabilirsiniz.
[Resim: Clyde%20Armory%206520.JPG]

Alıntı

(23-05-2011, 03:31 PM)ilksurfer demiş ki: Sn alfaboy1907, H&K bize gore cok pahalli aslinda. Su anda Amerika'da yeni bir Colt 6520'yi $900 dolar altina rahatlikla alabilirsiniz.
[Resim: Clyde%20Armory%206520.JPG]

Bizde o fiyata fiyakalı bir kırıkkale alırsınız ancak . Big Grin Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi