Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAYDA/FİYAT
(15-09-2008, 12:07 PM)turan tactical demiş ki: 600-1000 YTL fiyat aralığındaki "Kaptır-Shop düzeyinde" fiyatlarla bu silahlardan birini amacına uygun şekilde seçerdim.
Silahları armut gibi tuttuğum ve telefonla kalitesiz resimlediğim için özür dilerim Big Grin

[Resim: 92005881ky2.jpg]

[Resim: 36843038nv0.jpg]

[Resim: 96102469yf4.jpg]

[Resim: 16947522nl1.jpg]

[Resim: 73483520qa5.jpg]

[Resim: 27679879ou2.jpg]

[Resim: 67031593sc6.jpg]

[Resim: 26742846xk9.jpg]

6 ve 7.fotograflar hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Alıntı

Tabi, eski bir Sony Ericsson ile eskiden Tunalı Hilmi'de olan Av Dünyası'nda çekmiştim. Big Grin
Şaka bir yana birisi eski bir FEG olup, kaptırılmak ya da kişisel zevkler doğrultusunda süslenmiştir. Diğeri ise malumunuz Star'dır. Mevcut durumları hakkında fazla bilgim yoktur. Zira üzerinden 4 sene geçmiş.
Saygılar,
TT

Alıntı

2008 den bu yana gümüşay marka revolverlarda görülen kusurlar acaba ne düzeyde giderildi bilgisi olan var mı? Fiyat performans açısından ikinci el ithal bir revolver yerine yeni bir gümüşay
Revolver almak ne derece makul bir fikirdir ?

Alıntı

Sn mark3ruger, fiyat performans açısından ikinci el ithal bir revolver almak yerine yeni bir gümüşay almak bana pek makul gelmeyen bir fikirdir.(Lupus Üstad'ın yıllar önceki fırçası hatırlanmıştırSmile)
Saygılar.

Alıntı

Sn. Dr. Kara öncelikle teşekkür ederim . Açıkçası ben de sizinle aynı fikirdeyim . Forumda yerli tabancalar hakkında okuduklarım beni ithal silah almak gerektiği noktasına getirdi. Yalnız yeni silah fiyatları çok yüksek olduğu için ikinci el sw almaya yöneldim. Burada da ikinci el silah almanın belirsizlikleri ve tedirginlikleri ile karşı karşıya kalınması durumu söz konusu. Sayın Lupus Üstad'ın konu hakkında yazdıklarını ben de büyük bir keyif ve hayranlık ile okudum ancak bahsi geçen 9 kriteri benim bakarak anlamam bana pek mümkün gelmedi. Yani boyanın orijinal olup olmadığını anlayabilecek durumda değilim en basitinden. Eski sw revolver sahibi tanıdığım kimse olmadı.

Eski ithal bir cz 75 ya da browning hp almak yerine daha hafif daha küçük bir revolver almanın hala daha makul olduğunu düşünüyorum ama aklıma takılan en önemli konu her seferinde iki hareketli tetik çekerek isabetli atış yapamayacak kadar başlangıç düzeyinde olduğum gerçeği. Bu nedenle 9 mm maksimum 10 fişek kapasiteli bir tabanca ile daha isabetli bir atışlar elde edeceğimi düşünüyorum .

Selam ve Sevgilerimle .

Alıntı

Gümüşay kalite iyileştiremez çünkü şirket battı. Smile

Alıntı

Teşekkür ederim Sn. Cos30 .

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi