Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr SSG 08
#1
Steyr SSG 08 --338 Lapua magnum.

Özel harekatın yeni silahı.

[Resim: dsc00700xj.jpg][Resim: dsc00711od.jpg][Resim: dsc00698wd.jpg][Resim: dsc00700xj.jpg][Resim: dsc00699yp.jpg]

 
Alıntı

#2
Sayın, yivlici;
İnşallah özel harekatçılarımız, bu silahlar ile,
bol, bol kelle alırlar.
Saygılarımla.
 
Alıntı

#3
Mükemmel alet, ağzımın sulanmadı desem yalan olur. Smile
 
Alıntı

#4
Fuarda bunun standında ben vardım,çok olumlu değerlendirmeler aldı.Emsallerinin içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim.Diğer firmaların tüfeklerine'de baktım kan bağım olduğu için değil, gerçekten çok iyi tüfek olduğunu söyleyebilirim.Bunun alt versiyonları Bursa fuarında standa çıkacak Dileyen arkadaşlar gelip inceleyebilir.
Elimizden gelen yardımı yaparız.
 
Alıntı

#5
Sn.yivlici,
Elimiziden gelen yardım derken? Smile
 
Alıntı

#6
Sn Yavuzhan yardımdan kasıt,standa gelen insanlara yardımcı olmak anlamında.Satın almak isteyebilirsiniz belki Smile bizde nasıl alacağınız konusunda yardımcı oluruz.
 
Alıntı

#7
Özel harekat derken polis özel harekat mı? jandarma özel harekat mı?Zaten Jandarma özel harekatta Accuracy International var.
 
Alıntı

#8
Süpermiş, Satın alma konusunda gerçekten yardımınız olacaksa gelmeye değer efendim, Smile
 
Alıntı

#9
(19-05-2011, 04:41 PM)yivlici demiş ki: Fuarda bunun standında ben vardım,çok olumlu değerlendirmeler aldı.Emsallerinin içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim.Diğer firmaların tüfeklerine'de baktım kan bağım olduğu için değil, gerçekten çok iyi tüfek olduğunu söyleyebilirim.Bunun alt versiyonları Bursa fuarında standa çıkacak Dileyen arkadaşlar gelip inceleyebilir.
Elimizden gelen yardımı yaparız.

Sn.Yivlici,bu tüfeğin Accuracy International AW-338 den,Soko TRG-42 den ve Mcmillan TAC-338 den ne gibi bir artı özelliği var öğrenebilir miyiz?
Ayrıca Özel harekat derken polis özel harekat mı? jandarma özel harekat mı?Zaten Jandarma özel harekatta Accuracy International var bildiğim kadarı ile.
 
Alıntı

#10
Sayın m16a2,

sayın yivlici "emsalleri" diye bir kelime kullanmış. Sako'yu bilemeyeceğim ama Accuracy International ile McMillan tüfeklerinin fiyatları çok yüksek. Özellikle Accuracy, tabiri caizse, Rolls Royce fiyatlarına satılan bir tüfek.
Sanırım gariban Steyr'ları bu markalarla kıyaslamak pek de adil olmayacaktır.

Bir ara Accuracy International getirtebilir miyiz diye araştırmıştım da oradan biliyorum. Cesareti de Brügger Thomet'leri ikişer ikişer getirten ağabeyimden almıştım ;-) .
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi