Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr SSG 08
Steyr SSG 08 --338 Lapua magnum.

Özel harekatın yeni silahı.

[Resim: dsc00700xj.jpg][Resim: dsc00711od.jpg][Resim: dsc00698wd.jpg][Resim: dsc00700xj.jpg][Resim: dsc00699yp.jpg]

Alıntı

Sayın, yivlici;
İnşallah özel harekatçılarımız, bu silahlar ile,
bol, bol kelle alırlar.
Saygılarımla.

Alıntı

Mükemmel alet, ağzımın sulanmadı desem yalan olur. Smile

Alıntı

Fuarda bunun standında ben vardım,çok olumlu değerlendirmeler aldı.Emsallerinin içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim.Diğer firmaların tüfeklerine'de baktım kan bağım olduğu için değil, gerçekten çok iyi tüfek olduğunu söyleyebilirim.Bunun alt versiyonları Bursa fuarında standa çıkacak Dileyen arkadaşlar gelip inceleyebilir.
Elimizden gelen yardımı yaparız.

Alıntı

Sn.yivlici,
Elimiziden gelen yardım derken? Smile

Alıntı

Sn Yavuzhan yardımdan kasıt,standa gelen insanlara yardımcı olmak anlamında.Satın almak isteyebilirsiniz belki Smile bizde nasıl alacağınız konusunda yardımcı oluruz.

Alıntı

Özel harekat derken polis özel harekat mı? jandarma özel harekat mı?Zaten Jandarma özel harekatta Accuracy International var.

Alıntı

Süpermiş, Satın alma konusunda gerçekten yardımınız olacaksa gelmeye değer efendim, Smile

Alıntı

(19-05-2011, 04:41 PM)yivlici demiş ki: Fuarda bunun standında ben vardım,çok olumlu değerlendirmeler aldı.Emsallerinin içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim.Diğer firmaların tüfeklerine'de baktım kan bağım olduğu için değil, gerçekten çok iyi tüfek olduğunu söyleyebilirim.Bunun alt versiyonları Bursa fuarında standa çıkacak Dileyen arkadaşlar gelip inceleyebilir.
Elimizden gelen yardımı yaparız.

Sn.Yivlici,bu tüfeğin Accuracy International AW-338 den,Soko TRG-42 den ve Mcmillan TAC-338 den ne gibi bir artı özelliği var öğrenebilir miyiz?
Ayrıca Özel harekat derken polis özel harekat mı? jandarma özel harekat mı?Zaten Jandarma özel harekatta Accuracy International var bildiğim kadarı ile.

Alıntı

Sayın m16a2,

sayın yivlici "emsalleri" diye bir kelime kullanmış. Sako'yu bilemeyeceğim ama Accuracy International ile McMillan tüfeklerinin fiyatları çok yüksek. Özellikle Accuracy, tabiri caizse, Rolls Royce fiyatlarına satılan bir tüfek.
Sanırım gariban Steyr'ları bu markalarla kıyaslamak pek de adil olmayacaktır.

Bir ara Accuracy International getirtebilir miyiz diye araştırmıştım da oradan biliyorum. Cesareti de Brügger Thomet'leri ikişer ikişer getirten ağabeyimden almıştım ;-) .

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi