Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal
(11-05-2011, 05:08 PM)baris demiş ki:
(11-05-2011, 03:44 PM)dogan demiş ki: Av tüfeği vs benim için hiç önemli değil ilginiz için teşekkür ederim polimer bir silah sör konusu olan sık ve seri atış beklemek hata olur zaten ısıl genleşmeleri farklı olur metal gövdeye göre revizyon işlemleri fabrika tarafındfan yeni modellerde illaki yapılmış olarak mke standlarına gelir kanaatindeyim. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Eğer silah tamiri üzerine tecrübeli iseniz, aldığınız modeli gerekli revizyondan geçirip deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz..

Saygılarımla..

O konuda bir sıkıntınız olmasız belkide revizyona bile gerek kalmayacak çünkü bazı kişilerin elinde takleyen silah benim elimde teklemeden sorunsuz çalıştı sanıyorum sebebi gevşek tutmadan kaynaklı ama yapmam gereken birşey olursada çekinmeden yaparım gerekli paylaşımlarıda memnuniyetle yaparım ama ilk önce ankaraya gidip demolar üzerinden inceleme yapıp çeşitli notlar almalıyım

Alıntı

(11-05-2011, 08:49 PM)dogan demiş ki:
(11-05-2011, 03:44 PM)dogan demiş ki: Av tüfeği vs benim için hiç önemli değil ilginiz için teşekkür ederim polimer bir silah sör konusu olan sık ve seri atış beklemek hata olur zaten ısıl genleşmeleri farklı olur metal gövdeye göre revizyon işlemleri fabrika tarafındfan yeni modellerde illaki yapılmış olarak mke standlarına gelir kanaatindeyim. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Eğer silah tamiri üzerine tecrübeli iseniz, aldığınız modeli gerekli revizyondan geçirip deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz..

Saygılarımla..

O konuda bir sıkıntınız olmasız belkide revizyona bile gerek kalmayacak çünkü bazı kişilerin elinde takleyen silah benim elimde teklemeden sorunsuz çalıştı sanıyorum sebebi gevşek tutmadan kaynaklı ama yapmam gereken birşey olursada çekinmeden yaparım gerekli paylaşımlarıda memnuniyetle yaparım ama ilk önce ankaraya gidip demolar üzerinden inceleme yapıp çeşitli notlar almalıyım

Forum üyelerinin Sayın Nihat doğanı Mod. yapmasını talep ediyorum. Şahsen kendisinden müthiş bilgiler elde ettim. (!) AngryAngryAngryAngry

Alıntı

(11-05-2011, 08:37 AM)dogan demiş ki: düğün videosunu gönderiyim ki ben halay başıyım.

İstemsizce güldümBig Grin

Halay başı ateş edemez diye bir kaide mi var ? 2 dakikalığına verirsiniz mendili yanınızdakine, olur biter Wink

Valla, MKE' de sırf merak ettiğim için bu markanın standına gittiğimde, görevli adamcağız az buçuk silah bilgim olduğunu farkedince, utanıp sıkılarak anlatmıştı bu tabancaları. Yine de karar sizin. Tabanca patlamazsa eğer, düğünde iki diz vurursunuz olur biter. Sonuçta halay başı sizsiniz. Kim ne diyecek ?

Alıntı

(11-05-2011, 08:49 PM)dogan demiş ki:

Saygılarımla..

"Akdal almaya karar verdim" dediğinizde incelediğinizi ve forumdaki kullanıcı deneyimlerine göz atmış olabileceğinizi düşünmüştüm.

Zannedersem sadece forum kısmını tamamlamışsınız.

Kendinizde bir mühendis gözü ile incelemenizi, artı ve eksilerini bizimle paylaşmanızı istemek umarım kabalık olmaz.

Alıntı

Yine 10 numara bir yeni üye katılmış foruma, girdiği gibi fırtına estiriyor... Bilgi desen sağlam, altyapı süper, deneyim derya... Hayırlı olsun.

Alıntı

(05-06-2011, 07:23 PM)Murata demiş ki:
(11-05-2011, 08:37 AM)dogan demiş ki: düğün videosunu gönderiyim ki ben halay başıyım.

Halay başı ateş edemez diye bir kaide mi var ? 2 dakikalığına verirsiniz mendili yanınızdakine, olur biter Wink

Valla, MKE' de sırf merak ettiğim için bu markanın standına gittiğimde, görevli adamcağız az buçuk silah bilgim olduğunu farkedince, utanıp sıkılarak anlatmıştı bu tabancaları. Yine de karar sizin. Tabanca patlamazsa eğer, düğünde iki diz vurursunuz olur biter. Sonuçta halay başı sizsiniz. Kim ne diyecek ?

+1
Big GrinBig GrinBig Grin Akşam akşam koptum vallahi Big GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

[/quote]
Tabanca patlamazsa eğer, düğünde iki diz vurursunuz olur biter. [/quote]

Big GrinBig Grin

Alıntı

Not alınıyormuş,bizim apartmanın önüne nasa roketi düştü bir zahmet gelin onada bakın hem notunuzuda tutarsınız.
Yok vallahi bekliyorum gelmezseniz darılırım.

Alıntı

(05-06-2011, 07:23 PM)Murata demiş ki:

Bizim memlekette "Abdurrahman Halayı" diye bir halay var.Bu halay eskiden silahla oynanırmış figürün bir yerinde tüm halay ekibi belinden silahını çeker ritmik bir şekilde ilk ateşin ardından 2 ateş peş peşe olmak üzere 3 sefer silahlarını ateşlerlermiş, daha sonra halay da ki bu figür nedendir bilinmez terkedilmiş ve ele tabanca şekli verilerek belden havaya doğru kaldırılmak suretiyle ve ateşleme sesi yerine de "teeey, tey-tey" nidası verilerek revize edilmişWink Yani bana göre "düğün atıcılığı" yeni bir şey değil kültürümüzde var olan bir gelenek...Big Grin
Saygılarımla....

Alıntı

Kaç tane gelin damat, ana baba kardeş vuruluyor o düğünlerde kaç tane aile acılar içinde kalıyor, yazıktır günahtır, savunulacak hiç bir yanı yok.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi