Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal
Sn.Nihat Doğan,siz kararınızı vermişsiniz ancak ben yinede size akdal tr 01 i öneririm hem ekonomi açısından hem de hs2000 bir düğünde 100 mermi atabilirken tr01 1000 mermiye kadar çıkabiliyor düğün performansı açısından polimer gövdeli bir tabancaya göre gayet iyi birde kapak ve sac şarjöre işleme çok güzel yakışıyo polimerin zerafeti ve işlemenin ihtişamı inanın göz dolduruyor.Son olarak hiç gecikmeyin derim netekim mke de tükenmek üzere olduğunu işittim bir dahaki parti kim bilir ne zamana yetişir malum yurt dışında miami swat da dahil ismini hatırlayamadığım bir çok özel ekip tr01 tr02 kullanıyor.

Saygılarımla,esen kalın.

Alıntı

Sn.dogan, şimdiye kadar AKDAL modellerini satın alıp kullanan veya inceleyerek atış yapma imkanı bulan silahsever dostlarımız size bu tabancaların henüz fabrikadan çıkıp, direk kılıfa girebilecek silahlar olduğuna inanmadıklarını anlatmaya çalışıyorlar...Forumda AKDAL Ghost serisinden bir tabancası olup da, silahını fabrikaya göndermek zorunda kalmayan veya kendisi elden geçirmeyen bir arkadaşımız yok. Eğer siz mekanik yeteneklerinize güveniyor, bu tabancalardan birisini kendiniz çalıştırabileceğinize inanıyorsanız, istediğiniz ve zevkinize en çok hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. Sonuçta alacağınız tabanca özünde aynı tabanca olacaktır. Silahınız şimdiden hayırlı olsun..

Alıntı

Yazan : cihan_nml "hs2000 bir düğünde 100 mermi atabilirken tr01 1000 mermiye kadar çıkabiliyor düğün performansı açısından polimer gövdeli bir tabancaya göre gayet iyi"
Bu nasıl bir açıklama ve değerlendirme kriteri? Kişilerin güvenliğini hiçe sayan bir anlayış. Bu tür ifadelerin forumumuzda yer almaması gerektiğini düşünüyorum...

Alıntı

Sn. Doğan;
Tr01 Bir Arkadaşımda vardı kullanma şeferine nail oldum ancak 5 mermi atmanızı tavsiye ederim zaten notunu kendiniz verecektiniz. Bana Sorarsanız Mantar tabancası ayarında ve sürekli problem çıkarmasıda çabası

Alıntı

Sn.adil alemdar,

Sizinle aynı şeyleri düşünüyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. adil alemdar, Sn. cihan_nml nin mesajını ben şahsen espri olarak algıladım, sanırım kendisi de bu maksatla yazmıştır. Saygılar..

Alıntı

Unutmadan Söyliyeyim Kesin Almaya Karar Verirsen Haberin Olsun Bir Ara Av Tüfeği Falan Hediye Ediyorlardı; Hala Yapıyorlarmı Bilmiyorum Ama Bir İstersen

Alıntı

Av tüfeği vs benim için hiç önemli değil ilginiz için teşekkür ederim polimer bir silah sör konusu olan sık ve seri atış beklemek hata olur zaten ısıl genleşmeleri farklı olur metal gövdeye göre revizyon işlemleri fabrika tarafındfan yeni modellerde illaki yapılmış olarak mke standlarına gelir kanaatindeyim. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Alıntı

(11-05-2011, 02:04 PM)cihan_nml demiş ki: Sn.Nihat Doğan,siz kararınızı vermişsiniz ancak ben yinede size akdal tr 01 i öneririm hem ekonomi açısından hem de hs2000 bir düğünde 100 mermi atabilirken tr01 1000 mermiye kadar çıkabiliyor düğün performansı açısından polimer gövdeli bir tabancaya göre gayet iyi birde kapak ve sac şarjöre işleme çok güzel yakışıyo polimerin zerafeti ve işlemenin ihtişamı inanın göz dolduruyor.Son olarak hiç gecikmeyin derim netekim mke de tükenmek üzere olduğunu işittim bir dahaki parti kim bilir ne zamana yetişir malum yurt dışında miami swat da dahil ismini hatırlayamadığım bir çok özel ekip tr01 tr02 kullanıyor.

Saygılarımla,esen kalın.

.....

Alıntı

(11-05-2011, 03:44 PM)dogan demiş ki: Av tüfeği vs benim için hiç önemli değil ilginiz için teşekkür ederim polimer bir silah sör konusu olan sık ve seri atış beklemek hata olur zaten ısıl genleşmeleri farklı olur metal gövdeye göre revizyon işlemleri fabrika tarafındfan yeni modellerde illaki yapılmış olarak mke standlarına gelir kanaatindeyim. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Eğer silah tamiri üzerine tecrübeli iseniz, aldığınız modeli gerekli revizyondan geçirip deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz..

Saygılarımla..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi