Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal
Ne şenlikli olmuştur o düğün...

[/quote]

Şenlik ne kelime ben korktum artık alkol de yoktu düğünde ama millet silah sesinden sarhoş olmuştu diyebilirim.

Ama şükürler olsun mutlu gün yas güne dönüşmeden saat 00:00 olduda düğün bitti.

Alıntı

(10-05-2011, 09:36 PM)dogan demiş ki: Sn. syılmaz;
bir dostum yavuz16 compact mc beyaz parçaları altın kaplama ile yemin ederim gecede 2000 mermi attı tık demedi o düğünde ne tabancalar vardı yerli ithal 2000 hatta 4000 dolar para verilip alınan ithal tabancalar bile vardı ama hepsi sustu

günlerdir siteyi didik didik ettim Akdal gözüme çaprtı.

Günlerdir siteyi didik didik etmenize rağmen forumun düğüncülere bakışını ve duruşunu kavrayamamışsınız..

Alıntı

Sn. Blackcolt;

Burada beni banlamak için bir gerekçe göremiyorum ben kimsenin malını veya markasını karalamadım sadece bildiğimi söyledim ben incelediğim bir mekanik ürünü gözüm kapalı olarak söküp toplayabilecek kapasitede biriyim ki mekanik konularda benim diyenden çok çok daha iyiyimdir. (esasen makina anabilim dalı otomotiv programı otomotiv mühendisliği sıkıştırılmış paket eğitim mezunu olduğum için bunu yapabiliyorum) caniklerinde cz klonu olduğunu unutmayalım aralarında sadece küçük birkaç mm oynuyor. Ben kimseye sükse yapma niyetindede değilim esasen aklımdaki silah colt1911 bunuda söylemekde fayda duyuyorum 45kalibre hastayıyımdır fakat ithal silaha para vermeyi doğru bulmuyorum. Ve caniklerin bu ihalede döküldüğünü bana çorum temsilcisi söylemişti. Ayrıca 500,000 mermi değil 2000 mermi aldı şahıs 10 istihkak kağıdı 10*200 kısacası. Ve ben yavuz 16 yı övmüyorum müşteri ilişkileri çok kötü ama adamların yaptığı tabanca güzel çalışıyor poligonda çoğu kişi denemiyor bile buyurun çoruma gelin ben sizi canik alanlarla birebir konuşturayım kendiniz duyun nasıl çalıştığını yada çalışmadığını. Fazla polemiğe gerek yok ben gözümle gördüğümü bilir kulağımla duyduğumu bilirim.

Ben sorumu tekrarlıyorum Akdal TR 02 03 hangisini bana tavsiye edersiniz...
(10-05-2011, 10:39 PM)arsester demiş ki:
bir dostum yavuz16 compact mc beyaz parçaları altın kaplama ile yemin ederim gecede 2000 mermi attı tık demedi o düğünde ne tabancalar vardı yerli ithal 2000 hatta 4000 dolar para verilip alınan ithal tabancalar bile vardı ama hepsi sustu

Günlerdir siteyi didik didik etmenize rağmen forumun düğüncülere bakışını ve duruşunu kavrayamamışsınız..

Ben düğünde silah atmam ama öyle bir huyum var silahı sünnet olduğu için alıyorum ben yoksa sabahtan akşama kadar silah içindeyim Smile
şöyle yerine öyle yazmışım çok çok özür dilerim

Alıntı

Sizin Çorumdan edindiğiniz bilgiler epey fazla, foruma değil Çorum'a sorun.Zaten en iyisini siz bilirsiniz boşa dil dökmeyelim..

Alıntı

Sn. arsester;

Ben kararımı verdim TR03 diyorum siteye sadece bana hangisini tavsiye edersiniz diye sordum başka bir soru sormadım zaten arıza falan boş işler bunlar ben inanmıyorum her tabanca çalışır mke mermilerimizin hali içler acısı mermilerden sorun çok oluyor şarjör oturma yüzeyi ile gerdel atım yatağı ile uyumlu olmazsa besleme problemi kaçınılmaz olur sarsılmaz olsun yavuz olsun şahin olsun canik olsun hatta gelin bunları ithallerede taşıyalım şarjörlü tabancalarda bu sorun olur o zaman toplu alsın herkez tekleme sorunu hiç olmaz Smile Peki şimdi şu açıdan yaklaşalım ben sadece efendice bir soru sordum polemik oluştu peki bu soruyu kaba saba sorsaydım ne olurdu?

1 Yakışık almazdı
2 önemli değil boşverin

Akşam akşam sinirim yeterince bozuldu zaten herkeze iyi akşamlar

Alıntı

Hüda'ya şükür, foruma mühendis bir üye kaydoldu, artık daha derin bilgiler alabiliriz..

Hoşgeldiniz, seçiminiz hayırlı olsun...

Alıntı

(10-05-2011, 10:57 PM)dogan demiş ki: Sn. Blackcolt;

Burada beni banlamak için bir gerekçe göremiyorum ben kimsenin malını veya markasını karalamadım sadece bildiğimi söyledim ben incelediğim bir mekanik ürünü gözüm kapalı olarak söküp toplayabilecek kapasitede biriyim ki mekanik konularda benim diyenden çok çok daha iyiyimdir. (esasen makina anabilim dalı otomotiv programı otomotiv mühendisliği sıkıştırılmış paket eğitim mezunu olduğum için bunu yapabiliyorum) caniklerinde cz klonu olduğunu unutmayalım aralarında sadece küçük birkaç mm oynuyor. Ben kimseye sükse yapma niyetindede değilim esasen aklımdaki silah colt1911 bunuda söylemekde fayda duyuyorum 45kalibre hastayıyımdır fakat ithal silaha para vermeyi doğru bulmuyorum. Ve caniklerin bu ihalede döküldüğünü bana çorum temsilcisi söylemişti. Ayrıca 500,000 mermi değil 2000 mermi aldı şahıs 10 istihkak kağıdı 10*200 kısacası. Ve ben yavuz 16 yı övmüyorum müşteri ilişkileri çok kötü ama adamların yaptığı tabanca güzel çalışıyor poligonda çoğu kişi denemiyor bile buyurun çoruma gelin ben sizi canik alanlarla birebir konuşturayım kendiniz duyun nasıl çalıştığını yada çalışmadığını. Fazla polemiğe gerek yok ben gözümle gördüğümü bilir kulağımla duyduğumu bilirim.

Ben sorumu tekrarlıyorum Akdal TR 02 03 hangisini bana tavsiye edersiniz...
(10-05-2011, 10:39 PM)arsester demiş ki:

Ben düğünde silah atmam ama öyle bir huyum var silahı sünnet olduğu için alıyorum ben yoksa sabahtan akşama kadar silah içindeyim Smile
şöyle yerine öyle yazmışım çok çok özür dilerim

He canım he

Alıntı

(10-05-2011, 11:03 PM)arsester demiş ki: ... foruma değil, Çorum'a sorun....

+1000

Alıntı

Sn.dogan, teknik ve mekanik bilginiz iyi olduğuna göre (çünkü buna ihtiyacınız olacak), gönül rahatlığı ile akdal alabilirsiniz bence Smile
Tr03'ü canlı olarak henüz görmedim,resimlerde güzel görünüyor fakat gecen hafta telefonla görüştüğüm bir firma yetkilisi, kapak ile plastik gövde arasındaki fazla boşluk ve uyumsuzluk nedeniyle Tr03 modelinin üretiminin durdurulduğunu söylemişti.

Alıntı

Sn. asc;
Benim çoruma soracağım birşey yok çorum bana sorar zaten.

Sn. cihan54;
Çok teşekkür ederim bakalım hayırlısı olsun boşluk her silahta olur normal çalışma boşluğundan fazla ise aynı sorun colt1911lerde de var ama Akdal da sıkıştırma yapılırmı onuda silahı görmeden birşey söylemek kahinlik olur. Bakalım hayırlısı ne ise hakkımızda o olsun diyorum.

Sn. Blackcolt;
'He canım he' şeklinde bir yorumunuz olmuş ben size birşey kanıtlamak zorunda değilim. Çok merakınız varsa adres verin diplomamın onaylı bir fotokopisini göndereyim inceleyin yada düğünde silah atmadığıma inanmıyorsanız düğün videosunu gönderiyim ki ben halay başıyım.

Uzun lafın kısası ben almak istediğim silah ile ilgili bilgi toplamak istedim aldığımız cevaplara bakın. Neden sordum sizlere düşündünüz mü? Aslında sizlere bile sormadım bu silahı kullananlara sordum...
Şunuda ilave edeyim kim ne derse desin kararım verilmiştir akdal alıyorum modelinide bizzat seçip demolardan inceleyip çeşitli notlar tuttukdan sonrada kendim karar veriyorum
İlk sorum ama bu evreye nasıl getirdiniz hala çözmekde zorlanıyorum

Değerli site yönetimi, üyeler ve ustalar;

Çorumdan katılıyorum aranıza av bayiliği yapmakdayım meslek olarak ve bir markanında bayisiydim fakat yollarımızı ayırdık reklam vs olmaması için marka vermiyorum.

Benim küçük bir kaç sorum olacak.

Siteyi günlerdir inceliyorum Akdal almaya karar verdim TR02 veya TR08 düşünüyordum ama TR08 satışı sanırım yok.

Yeni üretimlerde emniyet sistemi tetikden alınıp kasaya aktarıldımı ve özellikle bana hangi modeli tavsiye edersiniz?
Ne vardı bu soruda anlayamadım arkadaşım akdalın TR03 den ziyade 02 nk alırsan sana şu avantajı olur gerekirse şurasında şunu yap bunu yap yada hiç uğraşma gönder fabrikasına gereken orada en ince ayrıntısına kadar yapılır demek bu kadar zor mu? Anca hakaret aşşağılama bilmem neler ayıptır bu yapılan tamam ben 12 senedir tabanca tüfek içindeyim belki sizler 20 30 40 senedir ama benim söktüğüm taktığım tamir ettiğim tabancaların hiç biriniz yapmamışsınızdır ben sizleri aşağılıyor küçük görüyormuyum hayır. Peki sizlere sorulan küçük bir soru ya bu derni cevaplar vermek ego tatmini mi. Ben akdal sormuşum sizlere canikden banane hepsinin fiyatlarını biliyorum önümde internet var mke sitesi var. Kimsenin markasını övmemde karmam da konuya rica ediyorum Dr.akdal cevap versin yada akdal kullanıcıları cevap versin.
Yok arkadaşım biz buna gelemeyiz diyorsanız değerli site yönetimi konuyu ya kilitlesin yada kaldırsın
bu video anti akdal olanları susturmaya yeter benim kanımca mc21 laz atışında tekler hani yere göğe sığrıramıyorum ya yavuzu

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi