Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23 Nisan Bayramı
Sevgili Forumdaşlarım,
Bu gün 23 Nisan Bayramını Princess' te kendimizce kutladık.
Sn. Faruk, Sem, Windpassion, BekçiHurşit, Özgür, Artur forumdaşlarımla birlikte keyifli ve seviyeli bir birlikteliğimiz oldu.
Keyfimi kaçıran tek şey de neredeyse tüm gençlerin artık benden iyi atması oldu. Angry
Bir de " Bu gün 23 Nisan Neş e doluyor insan " derler.Exclamation
Bu Sn Artur' ün marifetleri;
25 metreden .45 ZİG 1911 ile mermi kutusunda 2 de 2 vuruş, 10 meterden 2 bullseye.
[Resim: th_2011-04-23122347.jpg]

Kendi G19' u ile 15 metreden 3 bullseye.
[Resim: th_2011-04-23120546.jpg]

Sn. Özgür ise benim .45 liğin ezici gücü ile ancak kenarından sıyırtabildiğim soda kapağını kendi G19' un 9' luğunun delici gücüyle ortadan zımbaladı.

[Resim: th_2011-04-23165550.jpg]
Saygılarımla,
Osman

Alıntı

Nice 23 Nisanlara, 19 Mayıslara.
Saygılar.

Alıntı

Harika, gerçekten harika vuruşlar!...Elinize sağlık...
Umarım bu ekiple birlikte barut koklamak nasip olur...

Alıntı

(24-04-2011, 11:42 AM)lupus demiş ki: Harika, gerçekten harika vuruşlar!...Elinize sağlık...
Umarım bu ekiple birlikte barut koklamak nasip olur...

Üstadım,
Barut koklamak bana da iyi olurdu ama egzost koklatıyor gençler.Angry

Alıntı

Sayın ortaç;
Gayet güzel atışlar, sizi ve arkadaşlarınızı tebrik ederim.

Alıntı

Gerçekten mükemmel atış sonuçları. Glock 19'la ilgili bir sorum olacak size. Ancak sormadan duramam sanırım.

Bu glock'un connector'u değiştimi?

Ben kendi glock'umla bunu yapamıyorum. Birazda acemilikten kaynaklı tabi.

Alıntı

(25-04-2011, 01:40 PM)CG357 demiş ki: Gerçekten mükemmel atış sonuçları. Glock 19'la ilgili bir sorum olacak size. Ancak sormadan duramam sanırım.

Bu glock'un connector'u değiştimi?

Ben kendi glock'umla bunu yapamıyorum. Birazda acemilikten kaynaklı tabi.

Hayır, bu G19' un Connector' ünü değiştirmedik 5 librelik standart connector, İstanbuldaysanız sizin G19' a bir ara bakalım değişim gerekli mi yoksa daha basit yöntemlerle tetiği yumuşatabiliyor muyuz.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn. Ortaç ben silahımın tetiğini basit yöntemle biraz yumuşatabildim. Connector ve bununla bir çalışan bi kaç parçanın polisajını kendim baya bi hassasiyetle yaptım. Üzerinde bir nebze olsun etkisi oldu.
Ancak sanırım benim sorunum Floryadaki hocanın da bana dediği gibi daha henüz tam silaha alışamamam.
Çok sıkıyorum.
Çok antreman yapmam lazım, çoook.
Uygun bir zamanda sizinle görüşmek isterim. Mayıs sonu olabilir, o zamana poligon izini alabilirim.
Teşekürler.

Alıntı

Değerli dostlarım,

23.Nisan Bayram'ımız hepimize kutlu olsun... İçimizdeki çocuk hiç bir zaman ölmesin...

Başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu milleti millet, bu devleti devlet yapan tüm vatan evlatlarımızı saygı ve hürmetle anıyorum. Yüce Mevla, bu topraklar uğruna toprağa düşen tüm Şehitlerimize rahmet eylesin, Gazilerimizi muvaffak eylesin. Hepsinin makamlarını ve derecelerini yüksek kılsın.

Bu adam, benim bugüne kadar bildiğim en "çılgın" TÜRK. (Mekanı cennet olsun.)

[Resim: 24ataturk.jpg]

Bu da onun askeri...
[Resim: 23nisan.jpg]

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi