Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimber Solo Carry
Arkadaşlar forumda bu model hakkında başlık bulamadım. Şık bir tabanca. Yeni bir başlık açıp sizinle paylaşmak istedim. Silah hakkında bilgisi olan varsa belki bizi bilgilendirebilir.

Alıntı

(20-04-2011, 11:11 AM)Shotgun demiş ki: Arkadaşlar forumda bu model hakkında başlık bulamadım. Şık bir tabanca. Yeni bir başlık açıp sizinle paylaşmak istedim. Silah hakkında bilgisi olan varsa belki bizi bilgilendirebilir.

Silah hakkında bilgim yok ama bir link paylaşacağım, ilk bakışta 1911 model bazlı walther ince ayarı verilmiş bir tabanca görüyorum.

http://www.kimberamerica.com/solo

Alıntı

Sürgünün arka bölümünü Ruger SRC9'a kalan bölümü ise 1911'e benziyor.
Bu aralar ultra kompakt modellere baktığım için beğendim.
Hemen kendi anketimi de yapayım Smile ; biri sorsa "CZ 92 pro-Tek mi Kimber Solo'mu ? " diye,
9mm. olduğu için ve bana şahsen çok daha estetik geldiği için Kimber Solo'yu seçerdim..

Saygılar,

Alıntı

Sn. berkeley link için teşekkür ederim o adrese girip daha önce bakmışlığım var.
Sn. Arthur bencede çok estetik bir silah. Kompact bir modele göre mühimmat seçimi bence çok iyi. Videoya bakınca silaha hakimiyetinde kolay olduğunu gördüm. CZ 92 pro bana estetik gelmiyor. Tabi bu sizin tercihiniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi