CZ 92 Baby Pro-Tek
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 92 Baby Pro-Tek
6,35 mm'lik CZ 92'nin gez ve arpacığı da olan custom modeli. Bilindiği gibi klasik CZ 92'ler de gez ve arpacık yok. Sürgü boyunca devam eden ince bir kanal bu vazifeyi görmekte. Bu sevimli minik'te ise bir gez ve arpacık ilavesi yapılmış. Tan rengi gövde boyası ile güzel bir uyum sağlanmış.
CZCustom.com 'da, "just arrived new items" bölümünde rastladığım bu sevimli miniği sizlerle paylaşmak istedim.

http://czcustom.com/CZCUSTOMNEWITEMS.aspx

[Resim: BabyProtek_1.jpg]

Alıntı

Umarım tetiğide elden geçirmişlerdir.

Alıntı

CZ 92'lerin oldukça uzun yollu ve sert DAO tetikleri oluğu düşünülürse aslında çok iyi bir fikir gibi durmakta. Ancak atım yatağı doluyken bu tabancanın tek emniyetinin sert DAO tetiği olduğu da unutulmamalı. Öte yandan bu tabanca çok yakın mesafede kullanılabilecek bir savunma ve/veya yedek tabanca olacağından, "hasas" bir tetik aramak biraz da bu sevimli miniğe biraz haksızlık gibi gözükmekte.

Saygılar,

Alıntı

Sn Arthur,mesele dediğiniz gibi ama üzerine koydukları gez ve arpacığa bakılırsa hedef atıcılığı içinde kullanılması için yapılmış gibi duruyor,dolayısıyla tetik önemli.

Alıntı

Çok cici bir makine.

Alıntı

Tetik ağırlığını bulamadım ama fiyat etiketi 1000$ sanırım tetiğede bir güzellik yapmış olsalar gerek.

Alıntı

Ben de bu CZ 92 den var. Malum nişangahı kanal halinde hat. Gez-arpacık montajı yapılabilir mi.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi