Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GHOST TR01-TR02 HAYAL KIRIKLIĞI
(18-04-2011, 12:14 AM)cihan54 demiş ki:
(17-04-2011, 11:07 PM)asos54 demiş ki: Peki sn. cihan54.

Sorun çıkarabilecek parçalar hangileridir,yardımcı olabilir misiniz.

saygılar..

Sn.ilksurfer'in eklemiş olduğu linki incelerseniz detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz sn.asos54. Yine merak ettiğiniz birşey olursa elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.
Saygılar.

Sayın cihan54 şarjörün leş gibi paslanması ömür boyu garanti kapsamına giriyor mu? Garanti konusunda kimden yardım alabiliriz?

Alıntı

Sanırım fabrika kapatıldı veya en azından MKE ile satış ilişkisi kesildi (Yemen'e giderken yakalanan kurusıkı tabanca olayından sonra). Bendeki tüm sabit ve cep telefonlarıda çalışmıyordu çünkü. Bende TR-03 için ön sözleşme yapmış kurumumdan alım evrağımı bekliyordum ki fabrikayla tüm iletişimimiz kesildi. Bizi Allah mı kurtardı acaba?

Alıntı

Sn. CANALAN nasip değilmiş, Allah yardım etmiş.
Kullananlara Allah yardım etsin. Gerçekten çok vahim bir durum..

Alıntı

Merhaba fabrika kapandı mı?
Silahı olanlar yedek parça bulabilecek mi veya arızalarını yaptırabilecekleri bir yer olacak mı?
Bilgisi olan var mı?

Alıntı

(12-01-2012, 01:20 AM)ERZURUMLU demiş ki: Merhaba fabrika kapandı mı?
Silahı olanlar yedek parça bulabilecek mi veya arızalarını yaptırabilecekleri bir yer olacak mı?
Bilgisi olan var mı?

Sorunları kendiniz halledebilirsiniz, Bir ustaya yaptırabilirsiniz. Ama üretici desteğini unutun. Zira artık Akdal diye birşey yok...

Alıntı

(15-11-2011, 01:07 PM)CANALAN demiş ki: Sanırım fabrika kapatıldı veya en azından MKE ile satış ilişkisi kesildi (Yemen'e giderken yakalanan kurusıkı tabanca olayından sonra). Bendeki tüm sabit ve cep telefonlarıda çalışmıyordu çünkü. Bende TR-03 için ön sözleşme yapmış kurumumdan alım evrağımı bekliyordum ki fabrikayla tüm iletişimimiz kesildi. Bizi Allah mı kurtardı acaba?

Evet Sayın Canalan,sizi Allah kurtardı.Allah-ı Teala'nın sevgili kullarındanmışsınız.Bende o hataya düşüp ghost almıştım,uzun uğraşlar sonucunda elimden çıkarmayı başarabildim.Saygılar.

Alıntı

Elden cıkarmak da tam bir sonuç değil bence, alan kişi ne yapacak. Benim tabancam son revizyonları görmüş mkek namlulu, paslanmaz sarjörlü ve hataları giderilmiş son versiyon(http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=7032) ve icra yayı, tetik yayı, iğne yayı, tırnak yayı, şarjör mandalı, şarjör vb bir çok yedek parcayı fabrika kapanmadan önce temin etmiştim. Fakat bir çok kişinin silahı eski (sorunlu) versiyonlardan ve bir çok kişinin ellerinde yedek parca da olduğunu sanmıyorum, bu bir çok kişi ne yapacak.
Burada Mkek'in bir sorumluluğu bulunmuyor mu? Özellikle gartantisi dolmamış tabancalar için bir alternatif baska bir yerliyle değişim ya da iade sözkonusu değil mi? Hukuki olarak Mkek'nin tüketiye karşı hiç bir sorumluluğu yok mudur? Doğru düzgün test bile etmeden vatandaşa sat gitsin öyle mi? Bu konuda bilgi verebilecek bir arkadaş var mı?
Saygılar.

Alıntı

Sn.Cihan54 bu konuda ne söylense havada kalır. İzlenecek en rasyonel yol Ankara'daki bir Tüketici Mahkemesinde kurumu mahkemeye vermek olacaktır. Mkek'in buradaki sorumluluğunu kimse inkar edemez. Ayan beyan ortada..Ama Mkek sonuna kadar duyarsız ve umarsız olacaktır. Burası da gayet net. Ben mahkemenin tüketicileri haklı göreceğine, en azından bedel iadesi gibi bir karara hükmedeceğine inanıyorum.

Alıntı

Asıl mesele ; güzel yurdumda istihdam sağlayan veya bir şeyler üretmeye çalışan , özellikle savunma teknolojilerinde çalışan bir yerli üretici ve işletmenin kapanmasıdır....Geçmiş olsun....
Sayg.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi