Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GHOST TR01-TR02 HAYAL KIRIKLIĞI
Arkadaşlar ghost tr01 ve tr02 modelini bugün yakından inceleme fırsatım oldu,ilk elime aldığımda tam bir hayal kırıklığına uğradım açıkçası,kullanılan malzeme içler acısı,bir silah bu kadar mı basit olur.

Kullanılan plastik gövde ve icra milinin vasatlığı insanı kahrediyor,akdal yönetimi bu durumu hiç mi görmüyor,yerli üretime her zaman destek vermişimdir,lakin akdal arms gerçekten çok basit ürünleriyle hayal kırıklığı yaratıyor.

Alıntı

Başlığı görünce "can alıcı noktalara temas eden bir konu mu''beklentisine kapılmıştım. Fakat okuyunca, hayal kırıklığı yaşadım sn.asos54.
Plastik gövdenin metal olmasını mı bekliyordunuz sn.asos54,ayrıca icra yayının neresi hayal kırıklığına uğrattı bunu da anlayamadım, o kadar seçenek içinden icra yayını nasıl keşfettiniz merak ettim doğrusu Smile
Saygılar.

Alıntı

Sn. cihan54 icra milinden bahsediyorum dikkat ederseniz,kullanılan malzeme olarak hayal kırıklığı yaşadım..

Çok daha kaliteli plastik kullanılabilirdi,1 milyoncularda satılan mantar tabancasının gövdesi gibi görünüyor açıkçası, ben sadece izlenimlerimi paylaştım sn. cihan54

Saygılar..

Alıntı

İcra mili, bu silahta sorun çıkaracak en son parçalardan biridir, icra mili için endişelemenize gerek yok (endişelenecek o kadar parça varken ).
Glock'un da icra mili bunun gibi.
Saygılar.

Alıntı

Peki sn. cihan54.

Sorun çıkarabilecek parçalar hangileridir,yardımcı olabilir misiniz.

saygılar..

Alıntı

Sn asos54,

Bizim forumda ariza ve irdelemeleri genelde biraz daha detayli oluyor. Sn. Cihan54'un detayli raporunu ve yorumlari ekte gorebilirsiniz.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=4666

Alıntı

Teşekkürler sn. ilksurfer

Saygılar..

Alıntı

(17-04-2011, 11:07 PM)asos54 demiş ki: Peki sn. cihan54.

Sorun çıkarabilecek parçalar hangileridir,yardımcı olabilir misiniz.

saygılar..

Sn.ilksurfer'in eklemiş olduğu linki incelerseniz detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz sn.asos54. Yine merak ettiğiniz birşey olursa elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.
Saygılar.

Alıntı

Ben yaklaşık 1.5 yıldır Akdal Tr 02 Ng modeli tabanca kullanıcısıyım. Ve benim ne çektiğimi bir ben bir de yanımda olan mesai arkadaşlarım çok iyi biliyor. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.Uzak durmak için elinizden geleni yapın. Bu silahta aklınıza gelebilecek her türlü sorunu yaşarsınız. Fabrikaya tamire de gönderdim fakat yine sorunlar eksik olmuyor. Bu hafta tekrar göndericem.

Alıntı

Sayın Hakan-tr02ng sizin yaşadığınız sorunları bende yaşıyorum tr01 silahtaki kovan atma sorununu bir türlü çözemediler silahı tekrar gönderecektim ama firma yetkililerine ulaşamadım sanırım bir sorun var fabrika kapatıldımı acaba bu sorunlarla ilgili bilginiz varsa benimle paylaşırmısınız

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi