Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock Fotoları
LUPUS demiş ki:Sn.Paşam, yukarıdaki kaptırmatör aslında '' muzzle break '' denen bir aparat.
Üzerindeki deliklerden de anlaşılacağı üzere, sağa - sola ve yukarı açılan egzost çıkışları ile, silahı bu düzlemlerde biraz daha stabilize edip, bu düzlemlere doğru oluşacak şahlanma hareketlerini azaltıp mükerrer atışı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Klasik erken tahliye deliği değil demek ki, bir nevi dengeli tahliye sağlıyor, fakat klasik gaz tahliyesi zaten namlu ucundan, yani dengeli bir merkezi düzlemden sağlandığından ne kadar işlevsel olduğuna aklım kesmedi yine de.hani klasik kaptırmatörlerdeki ''şartlı tahliye'' yi biraz anlamıştım netekim..

Glock lardaki koyu yeşil en güzelidir ayrıca, diğer başlıktaki Hk lardaki tam tabirini kullanamayacağım sarıya yeğdir.::

Alıntı

Alıntı: diğer başlıktaki Hk lardaki tam tabirini kullanamayacağım sarıya yeğdir

Sn.Paşam, bu kabuklu kefereler, '' diezırt ten '' dedikleri bu boyanın, gece görüş ve optik cihazlarda en az refle veren renk olduğunu tespit etmişler. Malum Prezer.. pardon Prezidan Bush'un ilan ettiği '' Crusade '' coğrafyasına da uygun bir kamuflaj rengi olunca, bu keferelerin arasında pek bir moda oldu.

Alıntı

Zaten bunlar çöl sarısını pek severler, bu tip kamuflaj geleneklerinde var.-amerikan kamuflajı-
Pz. Bush 'a da yakın zamanda böyle bir kef.. pardon kamuflaj nasip olur inşallah..

Alıntı

Ama çok güzeeel Big Grin
[Resim: large.jpg]

Alıntı

Ve Turan Tactical custom grip Big Grin
[Resim: glock12892copyoq7.jpg]

Alıntı

turan tactical demiş ki:Ve Turan Tactical custom grip Big Grin
[Resim: glock12892copyoq7.jpg]

Big Grin

Sn tt,

Merak ediyorum...
Abdullah Ziya Kozanoğlu'nun "tarihi romanlarını" okuma şansınız oldu mu??
Ne alaka diyeceksinizBig Grin
Benim tüm çocukluğum onlarla geçti de...
Okumadıysanız, bulmaya çalışıp okumanızı önereceğim..
Ben hala "zaman zaman" okurum...Big Grin Eminim çok seversiniz...
(ek) Alakayı yazmayı unuttum..Big Grin
O romanlarda hep bu yolladığınız custom glock üzerindeki gibi, "yalnız, delişmen bir Hun ya da Göktürk süvarisi olurdu da ondan...!

Sevgiler

Alıntı

Biliyorum ama hiç okumadım..
Sebebi ise bir Dil öğrencisi olmama rağmen çok az roman okumuş olmam.
Ancak sosyoloji, tarih, ekonomi, siyaset gibi bir çok alanda aynı fikir sahibi insanları okudum.

Alıntı

Mutlaka okuyun derim..Smile

Yazılmış en güzel "tarihi romanlardır...Türk tarihi hakkında.."

Gültekin, Kızıl Tuğ, Atlı han, Dağlar delisi, Patronalılar, Seyit Ali Reis vs vs..

Sevgiler

Alıntı

kizil tug`u okumustum.

Alıntı

LUPUS demiş ki:Aşağıda IPSC Open segmenti için hazırlanmış bir Glück, Big Grin.

Agresif bir kabze deseni.

[Resim: glockopenpc8.jpg]

[Resim: openglockzr7.jpg]

Kabzedeki bu islem, elektrikli bir havya ile yapilabilir...hatta farkli bir uc ile daha farkli bir motif de cikarilabilir.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi