Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulaksiz Cougar- Emniyet mandalı modifikasyonu
On numara bir modifikasyon olmuş , mutlak surette resimlerini üreticileri ile paylaşmak lazım . Silahda emniyet mi olur ? Olsa silah ne diye olsun ki ;-) ...
Selamlar ...

Alıntı

Sayın Barış yüklediğiniz kulak modifikasyonu resimleri göremiyorum acaba eski tarihli oldukları için mi? Eğer mümkün olursa resimleri tekrar yükleyebilir misiniz ? Teşekkürler saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
FRD
(15-11-2016, 03:10 PM)Hasan Serdar yılmaz demiş ki: Sayın Barış yüklediğiniz kulak modifikasyonu resimleri göremiyorum acaba eski tarihli oldukları için mi? Eğer mümkün olursa resimleri tekrar yükleyebilir misiniz ? Teşekkürler saygılar

Forumların en büyük problemi sanırım Sad
Ben de uzun süre aradan sonra hep eski konulara göz atıyorum ama sonuç aynı Sad
Dilerim o güzel fotoğraflar hala mevcuttur Sn.Barış'ta.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Hasan Serdar yılmaz, FRD
(15-11-2016, 03:17 PM)turan tactical demiş ki:
(15-11-2016, 03:10 PM)Hasan Serdar yılmaz demiş ki: Sayın Barış yüklediğiniz kulak modifikasyonu resimleri göremiyorum acaba eski tarihli oldukları için mi? Eğer mümkün olursa resimleri tekrar yükleyebilir misiniz ? Teşekkürler saygılar

Forumların en büyük problemi sanırım Sad
Ben de uzun süre aradan sonra hep eski konulara göz atıyorum ama sonuç aynı Sad
Dilerim o güzel fotoğraflar hala mevcuttur Sn.Barış'ta.

Umarım vardır ve ben de bu resimleri görme imkanı bulurum

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
FRD
(06-02-2013, 06:10 PM)baris demiş ki: 1 yıldır yaklaşık (!) 561 atışta tek problem oldu, o da 1mm matkap ucundan keserek imal ettiğim pin, konik havşalı değil de düz silindirik olduğu için loktayta rağmen yerinden gevşedi.
Görüp, ucunu mantarlaştırıp yerine taktığımdan beri sorun yok, fotolarda görüldüğü kulaksız hali ile kullanmaya devam ediyorum.

Saygılarımla.
Sayın baris; foruma yıllar önce ilk katıldığınızı anlattığınız yazınız dahil olmak üzere bir çok yazınızı keyifle bugün tamamladım. Yıllar sonra aynı heyecana sahip olduğunuzu düşünüyorum. Güncellemek isterseniz memnun olurum. Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi