Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulaksiz Cougar- Emniyet mandalı modifikasyonu
Basit ama işlevsel bir çalışma olmuş çok güzel. Hem silahı taşırken bele batmaz, hemde kullanmak zorunda kalıcağınız olası bir durumda namluda mermi yoksa sürgüyü çekerken emniyetin kapanması gibi bir "faciayı" engeller.

Alıntı

Sn barış elinize sağlık, proje aşamasındayken konuşmuştuk bitmiş hali çok güzel ve işlevsel olmuş.

Alıntı

Sn. Barış Ellerinize sağlık çok güzel görünüyor.

Alıntı

Sn Barış,
Çok güzel gözüküyor.... Ellerinize sağlık. Ancak hala nasıl olduğunu anlamadım. Eşek kulaklarına girişmek için detaylı uygulama resimlerinizi bekliyorum. Smile

Sn Sylımaz,
Haklı çıktınız Wink

Alıntı

(09-04-2011, 03:54 PM)baris demiş ki: mandal altindaki boncuk marifetiyle emniyet kapali birakmayan, yani `decock only` gorevi ifa eden modifiyeli Cougar 8000'B' Smile

Bilgisizliğimi mazur görün, bu kısmını anlamadım. Açıklayabilir misiniz.

Alıntı

Sn İadrang,
Bildiğiniz üzere Cougar 8000 F modeli emniyet+decock, G modeli ise sadece decock özelliğine sahiptir. B modeli ise Sn Barış'ın isminin baş harfi olması nedeniyle bu eşek kulaklarından arındırılmış ve sadece decock özelliğine sahip nevi şahsına münhasır modele verilen addır. Big Grin

Cougar aşığı bendenizin de isminin 'B' harfi ile başlaması ise tamamen bir tesadüftür Smile

Alıntı

Sn Barış ve Sn Balkan,
Amerika'daki Dave Olhasso ile mailleştikten sonra Elite II horozunun Cougar ile uyumlu olduğunu öğrendim.

Acaba kulak estetiği sonrasında bu horoz nasıl durur? Wink

[Resim: UD5A0584.jpg]

Alıntı

(15-04-2011, 04:32 PM)zucchero demiş ki: Sn Barış ve Sn Balkan,
Amerika'daki Dave Olhasso ile mailleştikten sonra Elite II horozunun Cougar ile uyumlu olduğunu öğrendim.

Acaba kulak estetiği sonrasında bu horoz nasıl durur? Wink

[Resim: UD5A0584.jpg]

Sn. Zucchero, denemekten zarar gelmez fiyatı da ehven ise alalım gitsin.

( Sn.Evrenay tuzluğunu buralar da mı unuttu acaba? Tongue)

Siz bu azimle dışarıdan traşlı kulak bile bulursunuz gibi geliyor Wink.

Bu arada Sn. Barış diğer fotoları yüklemek için henüz zaman bulamadı galiba testere, eğe elde bekliyoruz Big Grin.

Saygılar.

Alıntı

Sn Balkan,
( Sn.Evrenay tuzluğunu buralar da mı unuttu acaba? ) ???

Bir planım var... Eğer gerçekleşirse 3-4 haftaya bu horozlardan uygun fiyata edinme şansımız olabilir. Beretta'nın sitesinde 50 USD gibi bir fiyatı vardı.

Acaba low profile px4 emniyet manivelası cougar ile uyumlu mudur? Big Grin Değilse Dursun Usta bunları modifiye edip uydurabilir mi? Smile

Alıntı

(16-04-2011, 10:44 AM)zucchero demiş ki: Sn Balkan,
( Sn.Evrenay tuzluğunu buralar da mı unuttu acaba? ) ???
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid133345

Efendim sizin hevesiniz beni de heyecanlandırdığından Sn. Evrenay gibi tuzluğu alıp koşasım geliyor.Big Grin

(16-04-2011, 10:44 AM)zucchero demiş ki: Bir planım var... Eğer gerçekleşirse 3-4 haftaya bu horozlardan uygun fiyata edinme şansımız olabilir. Beretta'nın sitesinde 50 USD gibi bir fiyatı vardı.

Uygun fiyat 50 $ altında mı?

(16-04-2011, 10:44 AM)zucchero demiş ki: Acaba low profile px4 emniyet manivelası cougar ile uyumlu mudur? Big Grin Değilse Dursun Usta bunları modifiye edip uydurabilir mi? Smile

Dursun ustanın yeteneklerinden hiç şüphe duymamakla beraber, eğer Px4 parçası Cougar uyumlu değil ise Sn. Barış ın yöntemi daha güzele benziyor. (Sn. Barış ın yükleyeceği diğer resimleri gördükten sonra kesin kararı verebiliriz sanırım).

Sevgi ve saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi