Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benelli Süpernova, ilk yivsiz tüfeğim.
Tüfeğiniz hayırlı olsun çok güzel bir tüfek, özellikle uzun mesafe atış sonuçlarını paylaşırsanız memnun olurum...

Alıntı

Sn alpyesilay hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel tüfek.

Alıntı

(06-04-2011, 10:00 PM)Golden Horde demiş ki: Hayırlı olsun. İyi seçim. Tebrik ederim. Bana göre de fayda/maliyet itibarıyla Türkiye'de satın alınabilecek en iyi pompalı.
Acaba fiyatı ne civardaydı ve nereden tedarik ettiniz? Sormakta bir mahsur yoksa elbette. Bir de bu tüfeğin comfort tactical ile ghost sigth tactical modeli arasında ne fark var acaba.

Av tüfeklerinden neredeyse hiç anlamam. Öğreneceğiz. Av tüfekleri ile ilgili soruları Sn.syılmaz'a yönlendirirsek daha sağlıklı cevap alabiliriz.

Sıfır olan silahı 1800 tl ye Trabzon Yazıcılar Av'dan satın aldım.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız kullanmanız dileğiyle...

Alıntı

Bugün silahın testini yaptık. 30 metreden yapmış olduğumuz grupmanlara ait fotoğraflar. Üst kısımda olan grupman bana ait. Alt taraftaki grupman ise üyelerimizden sn.muhammetsali'ye ait. 50 metreden yapmış olduğum atış ise sol kısımdaki olan.

[Resim: E7.jpg]

[Resim: E8.jpg]

[Resim: E9.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
S.Y
Hayırlı olsun güzel günlerde keyifle kullanınız...

Alıntı

Sn. alpyesilay, hayirli olsun. Severek kullanmaniz dilegiyle.

Alıntı

Tekrar hayırlı, uğurlu olsun Sn Alpyeşilay.

Tek kurşun olarak hangi marka modeli kullandınız?

Alıntı

YF olması lazım. İşin doğrusu pek beğenmedim. Mega marka olanlar daha iyi gibi geldi bana. Yabancı fişekler çok daha pahalı. İktisat açısından 75-85 kuruşa bu tür yerli fişekler var.

Alıntı

Bu aletin kaliteli '' buckshot '' ve slug 89 mm fişeklerle yaptığı tahribatın isbatını görmeden '' Hayırlı olsun '' demek yok !...Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi