Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benelli Süpernova, ilk yivsiz tüfeğim.
(06-04-2011, 07:19 PM)karayegen demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun Sn. Alpyeşilay Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin, ben de Benelli SuperNova tactical beklemekteyim inşallah en kısa zamanda elime ulaşır, sizin tüfeğinizi görünce sabırsızlığım iyice arttıSmile tekrar hayırlı olsun tüfeğinizle ilgili paylaşımlarınızı ve izlenimlerinizi dikkatle takip edeceğim.

Cenab-ı mevlam gönlünüze göre versin. Smile

Alıntı

Sn alpyeşilay, bu harika seçim için kutlarım sizi, tebrikler ve sadece keyif amaçlı kullanmanız dileklerimle.

Alıntı

Hayırlı olsun Müdür. AA 12 ler nasip etsin Allahım Smile

Alıntı

Hayırlı olsun keyifle kullanın Sn. Alpyeşilay darısı başımıza. Rolleyes

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. Alpyeşilay muhteşem gözüküyor. Yivsiz otomatik tüfeğini bedelsiz hibe etmiş biri olarak benim bile aklımı karıştırdınızBig GrinBig Grin

Alıntı

Hayırlı olsun sn Alpyeşilay.Bizde forumdan bir arkadaşımla bir iki yer dolaştık.Pompalı için.Malum ilk gözümüze takılan tüfeklerden biri benelli.Bizde maddi boyutundan ,Hatsan escord ve Akkar'ın churchill modeline baktık.Churchill konusu aklıma yattı ancak tüfekte churchill England yazıyor.Şimdi bu tüfeklerin ihraç için üretildiğini biliyoruz.Acaba churchill' in piyasaya sürülenler ürünleri defolu Vs olabilir mi?Aklıma takıldı.Bu konuda tüfek alım safhasında sizin veya başka bir arkadaşın duyumu,yorumu var mı?Tekrar sadece keyif için kullanmanız dileğiyle..

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.Alpyeşilay. Benim de aklımı fazlasıyla kurcalayan bir yivsiz. Fakat bakmaya gittiğim gün satıcı arkadaşlar kafamı M3 ile karıştırınca hiç bir şey almadan çıktım.

Alıntı

(06-04-2011, 12:42 PM)BekciHursit demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin

+1... Allah kötüye kullandırtmasın.

Alıntı

Hayırlı olsun. İyi seçim. Tebrik ederim. Bana göre de fayda/maliyet itibarıyla Türkiye'de satın alınabilecek en iyi pompalı.
Acaba fiyatı ne civardaydı ve nereden tedarik ettiniz? Sormakta bir mahsur yoksa elbette. Bir de bu tüfeğin comfort tactical ile ghost sigth tactical modeli arasında ne fark var acaba.

Alıntı

Hayırlı olsun sn alpyesilay, bu aralar forumda bir hareketlilik var, bir çok üyemiz yeni cicilerine kavuştu/ kavuşacak, hepinize allah kötüye kullandırtmasın diyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi