Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benelli Süpernova, ilk yivsiz tüfeğim.
Benelli Süpernova, ilk yivsiz tüfeğim.

Projelerim arasında kendime bir adet yivsiz av tüfeği almak vardı.
Onu da bugün itibari ile gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Kıymetli üstadımızın da tavsiyelerine uyarak bir adet Benelli Supernova 47 cm namlu boyunda, 89 mm fişek yataklı, 4+1 kapasiteli tüfek aldım. Silahın genel yapısına bakınca akıllara Glock'u getiriyor. Nihayetinde Glock gibi laylon. Smile Glock ile yan yana koyup öylece fotoğraflarını çekmek mantıklı bir hareket olsa gerek.
Yakın zaman sonra fotoğraflarını da sunacağım.
İlerleyen zamanlarda da atış yapıp izlenimlerini ve uzak mesafe atışlarını da paylaşmaya çalışacağım.
Anlaşılan o ki, üstadımın da dediği gibi atış yapıp bu silahın övülen performansını gözlemledikçe silaha gerçek anlamda ısınmış olacağım...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin
Sn.alpyesilay, hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Bana kalırsa mantıklı ve güzel bir seçim olmuş. Heleki üstad, tercih konusunda olumlu fikir beyan etmişse çok çok güzel olmuş. Nasipse, bugün akşam incelemek için kolları sıvayacağım.

Saygılar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin
Hayirli ugurlu olsun...Smile

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. Alpyeşilay, Türkiye'de satın alınabilecek en iyi pompalı tüfeği aldığınızı düşünüyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin
Hayırlı olsun Sn alpyeşilay, ghost ring nişangahlı modeli bulabilseydim benim de aklımda olan bir modeldi. İlerleyen dönemde sizin menfi müspet görüşleriniz doğrultusunda envantere eklemeyi yeniden düşüneceğim parçalardan biri. Keyifli atışlar dilerim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin
Hayirli ugurlu olsun

Alıntı

Fotosuz yorum yok...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

(06-04-2011, 09:46 AM)melihaga demiş ki: Fotosuz yorum yok...Big Grin Big Grin Big Grin

Katılmaykayım.

Alıntı

[Resim: useless%20without%20pics.jpg]

Hayırlı olsun. Smile

Alıntı

Sn alpyesilay. Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi