Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Lütfen Taşıma Ruhsatlı alınacak 45 lik yorumlarınız...
HK USP .45 Compact
SW 945 P.C.
Sig Sauer P245 .45.acp
Sig Sauer P220 .45 acp
Beratta PX4 Storm .45acp
Para Ordanance Warthog .45acp
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taşıma Ruhsatlı 45liğinizi seçseydiniz...
Bilgisi olan ve kullanan tüm forum üyelerinin söylediklerini ve p220 hakkındaki açıklamalarını sonuna kadar incelemeye çalıştıktan sonra bu hafta çıkacak olan taşıma ruhsatım için mke den bir p220 almaya karar verdim..

İnşallah ilk poligon atışı ve silahın resimlerini sizlerle paylaşmak için bekliyorum. Son olarak İDEF'11 i yarın ziyaret ederek sig leri inceleyeceğim sonrasında satın alma sürecine girerim diye tahmin ediyorum.Değerli fikir ve yorumların artarak sürmesi temennisi ile. Selamlar.

Alıntı

(05-04-2011, 01:31 AM)bener demiş ki: Taşıma ruhsatı ile uzun yıllar kullanılabilecek güçlü, sağlam, kaliteli ve karizmatik bir tercihte buluncak olsaydınız hangisi olurdu. Neden ?
(Yazın ve kışın silahın taşınabilirliğini ve gizliliğini özellikle düşünerek)

Unuttuğum son seçeneği eklemeyi bir türlü beceremedim...

- SW CS45 .45acp

45 denilince akla gelen degil, akildan hic cikmayan ve her kosulda tek tercihim, silah degil, gercek bir tabanca. Listede olmamasi buyuk eksik.

Alıntı

Çok kaliteli olmasa da Para-warthog minyatür bir 1911 oluşu,10+1 kapasitesi ve çalışma randımanı ile hoşuma gidiyor ve taşıyorum.
Saygılarımla

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

(09-04-2011, 11:48 AM)bener demiş ki: Sn.Lupus sizin yazılarınızdan P220 ye olan aşkınızı görüyorum..Smile Ve sizin teknik değerlendirmelerinizi de takip etmeye çalışıyorum.. Sizden ricam mekanik güvenilirlik, tutukluluk, yıpranma, kırım, yani işleyiş olarak P245 ve P220 arasındaki farklılıklarda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

P245 maalesef çok istediğim halde bir türlü elime alıp deneme şansı bulamadığım tabancalardan birisi. Yurt dışında kullananların yorumları hep müsbet yönde. Bu boyutlarda bir .45 ' lik gerçekten çok iyi çalıştığını, kontrolünün çok zor olmadığını ve oldukça iyi vuruş hassasiyeti sunduğunu belirtiyorlar. Ama ne olursa olsun birinci elden deneyip, değerlendirmeden fikir sahibi olmak zor...

Alıntı

1911...
Hickok45 amca da çok sever 1911'i...

Alıntı

1911...
Hickok45 amca da çok sever 1911'i...

Alıntı

http://i1190.photobucket.com/albums/z458...C10330.jpg
http://i1190.photobucket.com/albums/z458...C10337.jpg
http://i1190.photobucket.com/albums/z458...C10335.jpg

Ergonomi açısından umarım bir fikir verir.Küçük elli biri sayılırım.Karış boyu 22cm.Taşıma konusunda boyut olarak P 220 ye göre oldukça avantajlı olduğunu söylemeliyim.
Bu çapta daha önce HK USP 45 ile atış yapmıştım.İsabet oranı olarak ona yakın ancak daha iyi değil.Ama taşıma konusunda avantajı büyük.

Alıntı

Sitedeki incelemeler ve Anket epey bi yardımcı oldu.... Sonunda Sig P220 mi MKE den teslim aldım...

Alıntı

Sayın İmamoğlu,
P220 takımına hoş geldiniz, hayırlı olsun, Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.
Eğer İstanbulda iseniz, bir gün biraraya gelip 220 leri konuşturalım.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Colt 1911'i tek geçerim.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi