Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ILK RUGER'IM
vatana millete hayırlı olsun sn. ilksurfer... benim merak ettiğim şey, patlayınca kaç desibel ses çıkartıyor Smile şaka bir yana, gerçekten kız gibi... tekrar hayırlı olsun...

Alıntı

Bir an icin aman abi sende mi oldum ama gulmeyi gorunce sakinlestim... hahaha... Daha atmaya kiyamadim... Ilk denemede hemen resim ve yorum ilave edecegim... Sevgiler

Alıntı

sayın İlksurfer, silah gerçekten şahane, çok güzel. Hayırlı uğurlu olsun.
Diyorum ki aslında bizim kurusıkı silah üreticileri, bi sevaba girseler de Beratta'nın falan yaptığı gibi bu tabancaların Ruger veya Colt farketmez, replikasını yada kuru sıkısını yapsalar da bir sevaba girseler. Yapsalar Alacağım tek kurusıkı silah o olurdu. Çalışması önemli değil biraz işçiliğine dikkat edip, boyası parçası görüntüsü güzel olsa ne harika olurdu. Evde dekorasyon amaçlı da çok güzel olurdu.
Sayın Akdal, kurusıkı üretimi yapmış biri olarak, sizden şahsım adına talep ediyorum. Silahın ticari başarı sağlayacağına da inanıyorum.

İşte beratta'nın replika cowboy silahları:
[Resim: 978_big_1.jpg]

[Resim: 991_big_1.jpg]

[Resim: 995_big_1.jpg]

Alıntı

Colt başlığına bununla ilgili yeni konu açmıştım..Replica üretilen bu tür parçalar var..Fakat ülekmize getirtmek çok zor herhalde..Keşke üretimi yapılsa da alabilsek..Gerçeğinden geçtim bu tür bi alet bile beni tatmin edebilir...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi