Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZİGANA SPORT NASIL BİR SİLAH
Sayın asos00 öncelikle hoşgeldiniz. Forumun katı kurallarından birisi ve belki de en çok dikkat edilip, üyelerin banlandığı konudur; imla kuralları. Bu sebeple sinirlenmeyiniz, kızmayınız ileride bu forumdan sıkı dostluklar edinebilirsiniz. Bu sebeple sadece biraz dikkat.
Sorunuza gelince, Tisaş ürünlerini kullanma şansım olmadı. Ama kullanan ve memnun kalan çok tanıdığım var. Buna binayen size şunu söyleyebilirim. Elinize oturuyorsa, sizi yormuyorsa ve silah temizlemeyi seviyorsanız bence dikkate değer bir alternatif; Zigana Sport!
Bakınız bu forum da kah bilgisi, kah diğer dillerden ve forumlardan yaptığı çevirileri ile hakkı ödenmez bir silahsever olan, sn. Lupusun değerlendirmesini ek'te sunuyorum. Umarım sorunuza karşılık gelecektir.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...gana+sport

Saygılarımla.

Alıntı

(01-04-2011, 09:06 PM)karabasan demiş ki: Sayın asos00 öncelikle hoşgeldiniz. Forumun katı kurallarından birisi ve belki de en çok dikkat edilip, üyelerin banlandığı konudur; imla kuralları. Bu sebeple sinirlenmeyiniz, kızmayınız ileride bu forumdan sıkı dostluklar edinebilirsiniz. Bu sebeple sadece biraz dikkat.
Sorunuza gelince, Tisaş ürünlerini kullanma şansım olmadı. Ama kullanan ve memnun kalan çok tanıdığım var. Buna binayen size şunu söyleyebilirim. Elinize oturuyorsa, sizi yormuyorsa ve silah temizlemeyi seviyorsanız bence dikkate değer bir alternatif; Zigana Sport!
Bakınız bu forum da kah bilgisi, kah diğer dillerden ve forumlardan yaptığı çevirileri ile hakkı ödenmez bir silahsever olan, sn. Lupusun değerlendirmesini ek'te sunuyorum. Umarım sorunuza karşılık gelecektir.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...gana+sport

Saygılarımla.
Sn. Karabasan yaklaşım ve izahınız 10 numara olmuş.. Saygılarımla

Alıntı

Ben belki banlanmadım, ama inanın o dönem ki asap durumum ve ruhani haliyetim e bakarak 2-3 kere üyelikten çıkmak istemiştim. O zaman bunu başarsaydım, bu forum sayesinde tanıdığım bir çok insanı kaybederdim.
Saygılar.

Alıntı

Sn. Alpyeşilay bendede Zigana Sport var ama temizlik konusunda sizin dediğiniz kadar bir sıkıntı yaşamadım. Diş fırçası ve ince uçlu küçük bir fırça sayesinde solvent kullanmadan temizleniyor. Sarsılmazın ikinci el bir modelinde görmüştüm kompansatör olayını almaktan vazgeçmiştim arpacığa kadar çok kirliydi ama bendeki silahta böyle bir kir söz konusu değil. Zannedersem kullanmayla ilgili bir sorun olsa gerek.

Alıntı

bende gecenlerde aldım zigana sport görünüş olarak cok dehşet bir silah memur arkadaşlar çok büyük dediler ama silah bakınca ben burdayım diyor ses desen top güllesi gibi ben çok memnunum

Alıntı

Sn. Atlas945 ,

Görüntü ve ses sizin için çok önemli bir konu ise tavsiyem kuru sıkı bir dezertegill almanız Smile .

Nasıl çalışır , nasıl atış yapar , parça kırar mı , alan müşteriler memnun mu ? Bunların hiç önemi yok zaten ...

Moderasyona kolaylıklar .

Alıntı

Çok büyük ve kompensatör delikleri nedeniyle çok çabuk kirlenen bir silah, görüntüye önem veriyorsanız alabilirsiniz ama naçizane kanaatim yerli silah alacaksanız, stoeger alın...

Alıntı

Bugun fuarda zigana sports'u incelemek nasip oldu. Cok abartili bir gorunusu var. Kompensator deliklerini ise hic sevmedim. Ilginc olan; o hantal gorunusune ragmen izafi olarak hafif olmasi.
Teknik yonden tam olsaydi bile estetik yonden tasimak isteyecegim bir silah degil.

Alıntı

Daha önce çalıştığım yerde bir başçavuşta zig sport vardı, birlikte atışa gittiğimizde bir kaç el ateş ettim, silah aşırı sarsıyor (ben stoeger kullandığım için bana öyle gelmiş olabilir), birde atıştan sonra baktım gümüş rengi olan namlunun ucu simsiyah olmuştu.

Alıntı

Namlunun siyah olması, tamamıyla barut gazının çıkmasından kaynaklanan bir olaydır. Genellikle temizlenmesi çok kolay olmaktadır.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi