Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP TARİHÇESİ
Sayın lupus 511ZW ile başlayan kaç model oluyor.Saygılar

Alıntı

Sayın Bysinan, üstadımın da müsadesiyle Z=1, W=4 kısaca Mke ye gelen en son parti Browning'ler...

Browning kodlama sistemiyle ilgili bilgiler, konunun ilk sayfasında ve daha ilk mesajda mevcut. Daha önce de bu model ile ilgili sayın Kimble tarafından dikkatli okumanız konusunda uyarılmıştınız. Bu modele meraklıysanız tüm konuyu lütfen dikkatlice okuyunuz. Konuya ait 11 sayfanın yarısı ilk sayfada bilgi olmasına rağmen bu tür sorularla dolu. Şahsen bir Browning sever olarak her seferinde yeni mesaj var diye heyecanla açıyorum hep bu tarz sorularla karşılaşınca heves kursakta kalıyor.

Saygılar.

Alıntı

(30-03-2016, 10:56 AM)cnrabt demiş ki: Şahsen bir Browning sever olarak her seferinde yeni mesaj var diye heyecanla açıyorum hep bu tarz sorularla karşılaşınca heves kursakta kalıyor.

Sn.cnrabt sadece bana oluyor sanıyordum Smile saygılar.

Alıntı

Selam arkadaşlar bende bir Browning Hipower hastasıyım ve burda gördüğüm kadarıyla mükemmel derecede bu konuyla ilgili ve bilgili arkadaşlar var bende bi tane alacağım ve sizden de yorum almak istedim. 104 le başlayan seri numaralı tahminen 1961 yapımı incelediğim kadarıyla çünki mermi boşkovan atım kapağında ve kızakta yazan seri nolu sizce bu tabanca nasıldır ve fiyat olarak ne olmalıdır tabanca ile çok sık atım yapılacak ona göre değerlendirirseniz teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi