Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP TARİHÇESİ
Sayın lupus 511ZW ile başlayan kaç model oluyor.Saygılar

Alıntı

Sayın Bysinan, üstadımın da müsadesiyle Z=1, W=4 kısaca Mke ye gelen en son parti Browning'ler...

Browning kodlama sistemiyle ilgili bilgiler, konunun ilk sayfasında ve daha ilk mesajda mevcut. Daha önce de bu model ile ilgili sayın Kimble tarafından dikkatli okumanız konusunda uyarılmıştınız. Bu modele meraklıysanız tüm konuyu lütfen dikkatlice okuyunuz. Konuya ait 11 sayfanın yarısı ilk sayfada bilgi olmasına rağmen bu tür sorularla dolu. Şahsen bir Browning sever olarak her seferinde yeni mesaj var diye heyecanla açıyorum hep bu tarz sorularla karşılaşınca heves kursakta kalıyor.

Saygılar.

Alıntı

(30-03-2016, 10:56 AM)cnrabt demiş ki: Şahsen bir Browning sever olarak her seferinde yeni mesaj var diye heyecanla açıyorum hep bu tarz sorularla karşılaşınca heves kursakta kalıyor.

Sn.cnrabt sadece bana oluyor sanıyordum Smile saygılar.

Alıntı

Selam arkadaşlar bende bir Browning Hipower hastasıyım ve burda gördüğüm kadarıyla mükemmel derecede bu konuyla ilgili ve bilgili arkadaşlar var bende bi tane alacağım ve sizden de yorum almak istedim. 104 le başlayan seri numaralı tahminen 1961 yapımı incelediğim kadarıyla çünki mermi boşkovan atım kapağında ve kızakta yazan seri nolu sizce bu tabanca nasıldır ve fiyat olarak ne olmalıdır tabanca ile çok sık atım yapılacak ona göre değerlendirirseniz teşekkürler.

Alıntı

Sn lupus
Bu nazi dedikleriniz sinekli parmak izli olanlarmı
MR yaziyorlar ama bazılarında MR yaninda MI da yazanlar var
Bunlarınduru mu nedir. İyi olmayan üretimlermi

Alıntı

Öncelikle merhaba tanıdık bir polis memuru büyüğümde 245 PV seri numaralı üzerinde TC Polis yazısı olan çok az kullanılmış BHP var forumda okuduklarıma göre MKII ve 1985 yılı üretimi olanlardan sanırım.
Silahı taşıma ruhsatlı alacağım kullanım amacı iş yerimde güvenlik amaçlı çok fazla atış yapan birisi değilim yılda ortalama 100 mermi ancak atabilirim.
Tereddüt ettiğim konu silahın 1985 yılı yapımı olması bana kullanımda sorun çıkarır mı ?Kısmet olursa uzun yıllar kullanmak istiyorum.Silahın eski üretim tarihli olması bana dezavantajları nelerdir ? Normal şartlarda MKE den sarsılmaz alma niyetindeydim ama açık söyleyeyim BHP yi görünce aklımda kaldı.
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

Alıntı

Sn. selcuk_01,
Değerli üstadlar mutlaka daha ayrıntılı bilgiye vakıftırlar ve sizi bilgilendireceklerdir. Ama bu forumda 3'ü okuyucu 2'si yazar toplamda geçirdiğim 5 senenin bana öğrettiği bir şey varsa, o da 1985 model BHP'nin satın alacağınız sıfır Sarsılmaz'dan 100 kere evla olduğudur. Saygılar

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lupus, selcuk_01, alone61, alpsaral
Sn. Selcuk_01,

245PV serisi, üzerinde T.C. Polis yazan BHP'm var.

Silahın sahibi iyi baktıysa, siz de iyi bakmaya devam ederseniz bir sorun yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.
Yalnız silahın az kullanılmış olması iyi mi kötü mü o konuda şüphelerim var.
Atalarımız "İşleyen demir ışıldar." demiş sonuçta.

Onun dışında, yılda 100 atış yaparak, Allah korusun, amacına yönelik silahı kullanmanız gerektiğinde, doğru ve etkili kullanamama ihtimaliniz var.

Tabanca eskimez, nacizane daha çok atış yapmanızı öneririm.

Eğer zihniniz ve vücudunuz alışkın değilse, stres ve baskı altında eliniz silahınıza gittiğinde ya istemediğiniz birine ya da kendinize zarar verebilirsiniz.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, hunter 12, selcuk_01
Sn.12gauge ,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Sn.foottwo

Dediğim gibi sahibi başka silahı olduğu için çok kullanmamış kutusunda duruyor ara sıra deneme atışları yapmış söylediklerinizde çok haklısınız İnşallah kısmet olur da sahibi olursam söylediklerinizi dikkate alacağım.
Ayrıca silahın bir kaç resmini çektim size göndersem inceleme şansınız olur mu ?
Teşekkür ederim.
Saygılar

Alıntı

Sn. Selcuk_01,

Fotoğrafları bana özelden değil de ortak alandan herkese gönderirseniz konuyu çok daha iyi bilenler mutlaka yorumlayacaktır.

Benim tecrübem sadece kendi silahımla kısıtlı malesef.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
alone61, selcuk_01

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi