Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repro Luger P 08 Artillery ve normal kılıfı
Sayın Evrenay önceden varmıydı Luger sevgisi yoksa Sn Tokoğlu mu bulaştırdı bu güzel hastalığı?
Bu güzel ikilinin ortasına marine model yakışır bulmanızda çok zorluk çekeceğinizi zannetmiyorum.Luger P08 bayisi sizin oralarda nasılsa .darısı bizim ikilinin ortasına
Paylaşımınız için teşekkürler.

Alıntı

Sn. Evrenay,

envanterinize kem göz değmesin, sağlıkla ve huzurla kullanmanız ve torunlarınıza bırakmanız dileğiyle,

üstadlar,
Benim silah sevgimin başlangıcı aslen P08 i ilk defa görmemle başladı diyebilirim. Bundan yıllar yıllar önce yaptığımız bir kampta, Düzce'nin bir yaylasında, muhtar dayının 1917 model ini çıkartıp gümbürdetmesiyle aşkım da başlamış oldu. Şimdilerde silahlar konusundaki hayallerimi yavaş yavaş gerçeğe dönüştürmeye başlamış bulunmama rağmen, bir P08 edinme konusunda henüz bir adım atmış değilim. Sizlere danışmak istediğim, makul fiyatlı, temiz bir örnek forum haricinde nasıl bulunur. Bu konuda destek olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Saygılar

Alıntı

"Kılıfla kütleye" yeni bir trend yaratabilir, hele ki ateşli silah kullanmanın medya önünde linç ile sonuçlanması ihtimalina karşı da güzel bir çalışma, kutluyor ve destekliyoruz. Kydex kılıflar çöpe, meşe kılıflar bele. Smile

Alıntı

Sayın BAYRAK,

beni bu makaralı parabelli işine bulaştıran, sizin de tahmin ettiğiniz gibi, sayın tokoglu'dur.

İyi mi yapmıştır, kötü mü yapmıştır? Onu zaman gösterecek. Ama güzel ve keyif veren bir yatırım aracı olduğu kesin.

05.04.2011 gibi Ankara semalarında olacağız, eğer imkanınız varsa görüşmek isterim. E-Mail adresimi biliyorsunuz.

Marine (P 04) e gelince; bayinin elinde bile kalmamış ki bize düşsün. En sonunda Alman Büyükelçisini ikna edip bana bir tane hediye etmesini sağlayacağım, o olacak Tongue Big Grin Big Grin .

Dün sayın bayi ile yine Luger ziyaretindeydik, ne cevherler var bizim memlekette, Almanlar bilse ve Avrupa Birliği'nde olsak (silahların Birlik içerisindeki serbest dolaşımından dolayı) Avro'ları güney sahillerimizden sonra birazda bu işler için harcarlardı.

Şimdilik Luger hobimi kılıftır, odundur, fxo'dur, Schmeisser'dir, bunlarla tatmin etmeye çalışıyorum. Bir ara, bir Carbine'a sulandığım doğrudur, ancak rakamlar bizi aştı malesef.

Sayın okinal,

yerimiz belli Smile . Hem sayın tokoglu ile de tanışmış olursunuz, belki sizi patronunuzun nezdinde bir üst kademeye taşıyacak hediyelik bulursunuz Angel

Sayın barıs,

bu biraz tersine evrime benziyor. İlk saunma aracı olan yontulmamış meşe odununa geri döneceğiz birgün hepimiz.

Alıntı

Sn. Evrenay,
aynı gün Ankara'daymışız, keşke tanışma imkanı bulabilseydik. Ben saat 10 gibi çıktım MKEK den.

Makul fiyatlı, temiz bir P08 nasıl bulunur konusunda fikir verebilirseniz çok sevinirim.

Saygılar

Alıntı

Sayın BekciHursit,

makul fiyattan kastınız nedir bilmiyorum ama, Internet çağında azıcık yabancı dili olan bir kişi elindeki P 08'in P 04'ün veya her hangini bir Luger'in uluslararası pazarda aşağı yuları ne bedelle el değiştirdiğini tespit edebilir.

BU bakımdan orjinal boyalı ve numaraları tutan (tabi bayi kontrolünden geçmiş ve çakma numaraları olmayan) bir Luger'in edebileceği fiyatları, aşağı yukarı, Internet vasıtasıyla siz de öğrenebilirsiniz.

bunun haricinde bir Luger'in elinize düşmesi şanstır veya beyhude bir uğraştır.

Artık tercihinize kalmış.

Alıntı

(10-04-2011, 12:47 AM)evrenay demiş ki: Sayın BekciHursit,

makul fiyattan kastınız nedir bilmiyorum ama, Internet çağında azıcık yabancı dili olan bir kişi elindeki P 08'in P 04'ün veya her hangini bir Luger'in uluslararası pazarda aşağı yuları ne bedelle el değiştirdiğini tespit edebilir.

BU bakımdan orjinal boyalı ve numaraları tutan (tabi bayi kontrolünden geçmiş ve çakma numaraları olmayan) bir Luger'in edebileceği fiyatları, aşağı yukarı, Internet vasıtasıyla siz de öğrenebilirsiniz.

bunun haricinde bir Luger'in elinize düşmesi şanstır veya beyhude bir uğraştır.

Artık tercihinize kalmış.
Sn. Evrenay,
teşekküler
Saygılarımla

Alıntı

Sn. Evrenay bende Luger P08 kullanmaktayım sizinle bir konuda görüşmek ve yardım ve bilgi almak istiyorum nasıl irtibata geçebiliriz selamlar saygılar ....

Alıntı

Sayın vougefalcon,

bana e.aydin@evrenay.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Alıntı

(29-03-2011, 10:25 AM)tokoglu demiş ki: Sn.yağız kağan size hem katılıyorum hem katılmıyorum .Çekim için baya emek verdiği doğru zavallı yengem onu büroda saat 23--24 lere kadar çalışıyor zannederken o çürük çarık fotoğraflamakla zaman geçiyor ama Allah var güzel çekmiş.Katılmıyorum manken dediğin biraz incece olur bu manken baya bir kalın hatta bundan iki manken bile çıkabilir..Smile.

merhaba sayın tokoglu;

sizinle nasıl irtibata geçebilirim elimde bulunan bir p08 1915 ile ilgili bilgi almak için ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi