Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta Revolver
nurikilligil demiş ki:sn. ekeke, ağamızla nasıl mücadele etmeniz gerektiği hakkında bazı doneler verebildiğimi sanıyorum haddim olmayarak..

bunu özelden yazsaydınız şimdi bende gördüm...Big Grin

fakat Sn Ekeke artık benim tarafta ve benim sevip beğendiğim modellerden aldı, BHPye dönüp bakmadı bile...

diyecek ki o pahalıydı insan aşkını paraya değişir mi?

Alıntı

tüh yahu, özelden atıyorum diye cevap yazmışım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sn. Melihağa' mızın estetik beğenilerine olan kıskançlığımızın motive ettiği ayak oyunlarımız, döndürdüğümüz tüm dolaplar ve foyalarımız deşifre oldu ufak bir dikkatsizlik sonucu..Big GrinBig Grin

O değil de sn ekeke' yi layloncu yaptık diye mi övünüyorsunuz yoksa ben mi yanılıyorum ağam? Yakıştı mı sizin gibi klasikçiye.

Alıntı

nurikilligil demiş ki:tüh yahu, özelden atıyorum diye cevap yazmışım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sn. Melihağa' mızın estetik beğenilerine olan kıskançlığımızın motive ettiği ayak oyunlarımız, döndürdüğümüz tüm dolaplar ve foyalarımız deşifre oldu ufak bir dikkatsizlik sonucu..Big GrinBig Grin

O değil de sn ekeke' yi layloncu yaptık diye mi övünüyorsunuz yoksa ben mi yanılıyorum ağam? Yakıştı mı sizin gibi klasikçiye.

Laylonu çok sevmem bilirsiniz, layloncu olmasına değil de maganda silahı almamasına sevindim, ve beretta da zaten en sevdiğim silahlardan biriydi...

az daha ülkemize yeni bir maganda özentisi eklenecekti ki neyse sayemde kurtulduk...Big Grin Big Grin Big Grin

doğru yolu buldu sonunda, el öpüp biat etti, bizde gözlerinden öptük...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

o değil de o Hs nin üzerine biraz daha konup da bir p 38 alınamaz mı idi acaba? Sırf amatör merak benimki tabi..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:o değil de o Hs nin üzerine biraz daha konup da bir p 38 alınamaz mı idi acaba? Sırf amatör merak benimki tabi..

malum sıfırı yok...
ikinci eldede araştırıyorum temizini bulsam kaçırmam...

Alıntı

melihaga demiş ki:
nurikilligil demiş ki:tüh yahu, özelden atıyorum diye cevap yazmışım Big Grin

Laylonu çok sevmem bilirsiniz, layloncu olmasına değil de maganda silahı almamasına sevindim, ve beretta da zaten en sevdiğim silahlardan biriydi...

az daha ülkemize yeni bir maganda özentisi eklenecekti ki neyse sayemde kurtulduk...Big Grin

doğru yolu buldu sonunda, el öpüp biat etti, bizde gözlerinden öptük...Big Grin Big Grin Big Grin

Sn Killigil,

Ağamıza yakında "çok güzel" sürprizlerim olacak merak etmeyin..Big Grin Big Grin Big Grin
"Laf ebeliği" yapmayayım diye, şimdilik ufak ısırıklar atıyorum...
Dönüşüm muhteşem olacak...Ha ha ha ha ha..(Korku filmlerindeki, kötü adam gülüşü...Big Grin )

Sevgiler

Alıntı

ekeke demiş ki:
melihaga demiş ki:[quote=nurikilligil]
az daha ülkemize yeni bir maganda özentisi eklenecekti ki neyse sayemde kurtulduk...Big Grin

Sn Killigil,

Ağamıza yakında "çok güzel" sürprizlerim olacak merak etmeyin..Big Grin Big Grin Big Grin
"Laf ebeliği" yapmayayım diye, şimdilik ufak ısırıklar atıyorum...
Dönüşüm muhteşem olacak...Ha ha ha ha ha..(Korku filmlerindeki, kötü adam gülüşü...Big Grin )

Sevgiler

kesin orjinal bir p38 alacak...Big Grin

Alıntı

(17-09-2008, 02:21 PM)nurikilligil demiş ki: ''spaghetti western'' diyorum da başka bir şey demiyorum.Big GrinBig GrinBig Grin

[Resim: Stampede-Old-West.jpg] [Resim: Stampede-Deluxe.jpg] [Resim: Stampede-Nickel.jpg]

Saygılarımla...

Kaynak: http://www.berettausa.com/shop-by-depart...-rvolvers/

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi