Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta FS-92 Komple Montaj, Beretta FS-92 Full Assembly
Keşke. Hiçkimsenin hayır diyeceğini sanmam Smile

Alıntı

Elinize kolunuza sağlık çok uğraşmışsınız ama güzel bir eser ortaya koymuşsunuz. Tebrik ederim.

Alıntı

Sn.alpyeşilay,yazışmalıktaki tüm silahseverler toplanıp bir cnc alsak 92 klonları arasında en iyilerinden birini yaparsınız diye düşünüyorum.Ne dersiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Smile

Alıntı

Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık. Anlatımlar ve resimlemeler gerçekten harika...

Alıntı

(13-05-2011, 03:53 PM)cihan_nml demiş ki: Sn.alpyeşilay,yazışmalıktaki tüm silahseverler toplanıp bir cnc alsak 92 klonları arasında en iyilerinden birini yaparsınız diye düşünüyorum.Ne dersiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Smile

Bu soruyu üstadımızın cevaplaması daha uygundur. Smile

Alıntı

Teşekkürler Sn alpyeşilay.
Bende pdf yapayım.

Alıntı

Sayın alpyesilay, photobucket resimleri göstermiyor. Birkaç konuda daha aynı şeye şahit oldum. Belki resimleri upload ettiğiniz siteyi değiştirmeyi düşünmenizin vakti gelmiştir Smile

Alıntı

Siteyi değiştirmek yerine, yüklenen resimlerin konumunu "değiştirmemek" daha pratik olacaktır. Zira dünyada binlerce kullanıcı Photobucket'dan gayet memnun. Alıştıkça ne kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.
Saygılar,
TT

Alıntı

Şöyle bir durum mevcut:
Aylık periyodda bir kullanıcının resim ve videoları belirli bir limitin üzerinde görüntülenirse bu site böyle bir uyarı veriyor.
Kullanıcının üyeliğini upgrade ederek paralı sürüme geçmesini istiyor. Paralı sürümde ise kullanıcının foto ve videolarına sınırsız erişim imkanı veriyor. Teknik anlatımla, ücretli üyeliğiniz yok ise aylık periyodda kulllanıcının media unsurları 10 gb dan daha fazla bir oranla indirildi ise bu şekilde kota ile karşılaşıyoruz.
Umarım iki gün sonra Haziran ayı gireceği için yeni aylık periyod başlayacak ve fotolara tekrar ulaşabileceğiz.

Alıntı

Photobucket sitesi azizlik yapma konusunda kararlı... Sad

Konu başlığındaki anlatımı pdf yapan arkadaşlarımızdan ricam bu pdf dosyasını upload ederek diğer üyelerimizin ulaşabileceği linki sunmaları.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi