Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zig M1911 AD versiyonu.
Gerçekten güzel bir çalışma olmuş.Emek sarf eden sn.Ortaç ve ustamız Dursun beyi taktir etmek gerekiyor.

Alıntı

Sayın ORTAÇ tabancanız çok güzel olmuş.Keyifli atışlar dilerim.

Kılıfı kaç paraya, nerden aldınız öğrenebilir miyim? Jericholara uyar mı?

Alıntı

Silah gerçekten çok güzel olmuş. Silahınızı modifiye etmek sizin için kolay oldu mu? Açıkçası ben olsam orjinal yapısı bozulcak veya bir sorun meydana gelecek diye çok çekinirdim...İleride ben de bir tane M 1911 edinmeyi planlıyorum, eğer bir gün alırsam, yapılan bu modifiye işlemlerinin bana artıları neler olacaktır? Bu soruyu affınıza sığınarak yazdım, silahlara ilgili birisiyim, ama aşırı teknik bilgi sahibi değilim, forumunuz aracılığıyla bir takım bilgilere ulaştım, ama bu modifiye olayı tam olarak kavrayabilmiş değilim...

İyi akşamlar.

Alıntı

Sayın ufuk1990,
Forum seviyesine ulaşamamış bir iki şahsın bir soruma cevaplarındaki hitap tarzları nedeni ile forumda yazı yazmama kararı almıştım.
Dolayısı ile cevap vermememi lütfen saygısızlık olarak değerlendirmeyiniz.
Bana ulaşmak isteyen herkeze e posta adresim açıktır ve elimden geleni yapmaya daima hazırım.
Saygılarımla.
Osman

Alıntı

Sn. ORTAÇ,

Belki sizinle sohbet edebilecek yaşa ve görgüye bile sahip değilim. Zira evladınız yaşındayım. Bu isteğimi de lütfen bu minvâlde değerlendirin. Kime veya neye kızdığınızı bilmiyorum ama, istirham ediyorum bizi bal muhabbetinizden ve engin bilgi birikiminizden mahrum bırakmayın.

En derin saygılarımla...

Alıntı

(19-12-2011, 03:05 PM)ORTAÇ demiş ki: Sayın ufuk1990,
Forum seviyesine ulaşamamış bir iki şahsın bir soruma cevaplarındaki hitap tarzları nedeni ile forumda yazı yazmama kararı almıştım.
Bana ulaşmak isteyen herkeze e posta adresim açıktır ve elimden geleni yapmaya daima hazırım.
Saygılarımla.
Osman

Sn. Ortaç yada Osman Ağabey,
Kararınızı saygıyla karşılaşmakla ve düşüncelerinize katılmakla beraber; forumun seviyesini belli bir seviyede tutacak olanlar yine siz değerli üstadlarımız olacaktır.

Saygılarımla

Alıntı

(19-12-2011, 07:10 PM)roan demiş ki:
Saygılarımla.
Osman

Sn. Ortaç yada Osman Ağabey
Kararınızı saygıyla karşılaşmakla ve düşüncelerinize katılmakla beraber; forumun seviyesini belli bir seviyede tutacak olanlar yine siz değerli üstadlarımız olacaktır.

Saygılarımla

+1

Sn. Ortaç (Osman ağabeyim), Sn. Roan'a katılmamak elde değil. Lütfen bir veya birkaç kişinin yapmış olduğu hadsiz Angry Angry davranışı biz forum müdavimlerine mal etmeyin. Ben ve bir çok arkadaşım sizin özverili ve bir o kadar da zahmet, zaman, maddiyat harcayarak elde ettiğiniz ve bizlerle paylaştığınız geri bildirimleriniz sayesinde bir çok bilgi ve fikir edindik. Lütfen "Ağabeyim" karanızı bir kez daha gözden geçiriniz. Saygılarımla...

Alıntı

(19-12-2011, 10:24 PM)orpeus demiş ki:
(19-12-2011, 07:10 PM)roan demiş ki:
Saygılarımla.
Osman

Sn. Ortaç yada Osman Ağabey

Saygılarımla

+1

Sn. Ortaç (Osman ağabeyim), Sn. Roan'a katılmamak elde değil. Lütfen bir veya birkaç kişinin yapmış olduğu hadsiz Angry Angry davranışı biz forum müdavimlerine mal etmeyin. Ben ve bir çok arkadaşım sizin özverili ve bir o kadar da zahmet, zaman, maddiyat harcayarak elde ettiğiniz ve bizlerle paylaştığınız geri bildirimleriniz sayesinde bir çok bilgi ve fikir edindik. Lütfen "Ağabeyim" karanızı bir kez daha gözden geçiriniz. Saygılarımla...

Sayın ORTAÇ,
Arkadaşlarımızın yazdıklarının altına ben de imzamı atıyorum. Lütfen bizi tecrübelerinizden mahrum bırakmayın...

Alıntı

[/quote]

Sayın ORTAÇ,
Arkadaşlarımızın yazdıklarının altına ben de imzamı atıyorum. Lütfen bizi tecrübelerinizden mahrum bırakmayın...
[/quote]

+1

Alıntı

Sn Ortaç,
Sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi