Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zig M1911 AD versiyonu.
Cahilliğimi mazur görün ancak SS modeli nedir? Forumda da aradım firmanın internet sitesine de baktım gözüme birşey çarpmadı...
Big Grin Jeton geç düştü kusura bakmayın...

Alıntı

Bence alınacak tek yerli.

Alıntı

Sn. zucchero, estafyrullah, staınless steel, kısaltarak denildiği için anlatilirken ss deniyor. Paslanmaz çelik diyede anınılıyor. Saygılar...

Alıntı

Sn.yalvali,Size katılıyorum.İşcilik gayet iyi görünüyor.Estetik açıdan da gayet hoş duruyor.Çalışma hususunda ise şu anlık güven veriyor.Tabi mekanik anlamdaki güvenirliğini zaman ve hayli mermi atılmış geri bildirimler belirleyecek.

Saygılarımla...

Alıntı

Sayın Ortaç ustam vaktinizi alacağım için kusuruma bakmayın. Bende bir Zig M 1911 sahibi olmak istiyorum. Ama şu an için biraz maddi sebeplerden bir müddet beklemem lazım. Bende bu vakit boşluğundan istifade sizin ve bir çok Hamsili sahibi ustamın değiştirdiği parçaları sipariş etmek istedim. Forumda arkadaşların değiştirdiği parçalar konusunda bir liste çıkardım ve bu konuda bana hangi parça mutlaka değişmeli hangisi isteğe bağlı sizin ve diğer ustalarımın yardımı bekliyorum. Verdiğim rahatsızlık için tekrar özür dilerim.
Saygılarımla..

1- Recoil System
2- Barrel Bushing, Dull SS
3- SS Bullet Proof Slide Stop
4- Bullet Proof Sear Spring
5- Barstock Disconnector
6- Stainless Plunger Tube
7- Firing Pin Stop, SS
8- Ultralight Hammer
9- AUTO EXTENDED THUMB SAFETY
10- Firing Pin Plunger
11- Firing Pin Plunger Spring

Alıntı

Sayin hilmifatih,
Normal şartlarda hiç bir parçaya ihtiyaciniz olmaz.
Tisaş1911 kalitesini oldukça yukarı taşıdı, Her ne kadar arada sorunlu imalatlar çıksa da.
Benim tavsiyem, gereksiz bir harcama yapmayın, silahı aldiktan sonra bir müddet kullanın, sonra görüşelim ve ona göre tavsiyeler yapayım.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sayın Ortaç ustam çok teşekkür ederim sağolun. Bu benim için çok güzel bir haber oldu fazla masraf yapmama gerek kalmadı o zaman. Bu almak istediğim parçaları yurt içinden tedarik edebilirmiyim dedim demez olaydım. Utanmadan 3 adet parçaya 700 dolar AngelAngel dedi insafsız. Ustam tekrar çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Ortaç

Ben hamsilimin bütün parçalarını Dursun ustanın da yardımı ile WilsonCombat olanlarla değiştirdim.Görünüşte hiç bir problem gözükmüyordu , Tetik çok farketti fakat ilk atışa gittiğimde sürgüyü manüple edip , atışımı yaptığımda horozun tekrar kurulmadığını fark ettim,

Bu sorun neden kaynaklanabilir fikirlerinizi rica ederim,

Teşekkür ederim,

Alıntı

Hiç telefonda apendisit ameliyatı yapan doktor gördünüz mü?
Şaka bir yana görmeden bazı tahminlerde bulunabilirim ama kesin bir şey söyleyemem, yakınsanız Dursun da 5 dakikada halleder.
Ancak tekrar ateş etmeyin ikinci mermiyi patlatmadığı için şanslısınız.
Saygılar

Osman

Alıntı

Teşekkür ederim Sn.Ortaç

Dursun usta 1 hafta kadar yok,
Haftaya bir göstereceğim Dursun ustaya,
Bu arada 38.super bir beygirim oldu sonunda Smile

Yolcular Kule yardımıyla yolcu uçağını
indirebiliyorlar ya ondan sormuştum,

Tekrar teşekkür ederim,

Saygılar,

Alıntı