Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zig M1911 AD versiyonu.
Sayın Ortaç; beyefendi sanırım sayın Gürler'den bahsediyor. Kendisi de Zig 1911 ile bayağı bir uğraşmış ve emek vermişti. Kompensatörü onda görmüştük.
Saygılarımla.

Alıntı

Anno Domini = After Dursun ;-)

Alıntı

(26-04-2011, 11:43 PM)karabasan demiş ki: Sayın Ortaç; beyefendi sanırım sayın Gürler'den bahsediyor. Kendisi de Zig 1911 ile bayağı bir uğraşmış ve emek vermişti. Kompensatörü onda görmüştük.
Saygılarımla.

Herhalde,
Benim de 1911 yolumu açan Sayın Gürler' dir.
Onun açtığı yoldan buralara gelebildim.
Kendilerine saygı ve minnetlerim var.
Osman

Alıntı

Evet karıştırmışım.Kusura bakmayın Sn. Ortaç.Acele işe şeytan karışırmış.

Alıntı

Sayın forum üyeleri;
Dursun Usta' nın adres ve telefonları konusunda yardımınıza ihtiyacım var..
azaz@tnn.net adresine göndereblirseniz minnettar kalırım.. Saygılarımla..

Alıntı

05336904939

Eski adresi: Mecidiye cad.Morsümbül sok.No:3/B Mecidiyeköy

Yeni adresi Sn. Ortaç'ın söylediğine göre çok yakınmış. Bu adrese giderseniz koılayca bulursunuz sanırım.[/b]

Alıntı

Çok Teşekkürler Sayın Pinus..

Alıntı

(26-07-2011, 02:04 PM)Pinus demiş ki: 05336904939

Eski adresi: Mecidiye cad.Morsümbül sok.No:3/B Mecidiyeköy

Yeni adresi Sn. Ortaç'ın söylediğine göre çok yakınmış. Bu adrese giderseniz koılayca bulursunuz sanırım.[/b]

Sokağın adı değişti, gitmeden Dursunu ararsanız, hem dükkanda olduğuna emin olursunuz, hem de sokağın yeni ismini öğrenirsiniz.
Saygılar.
Osman

Alıntı

PHP Kod:
İlginize teşekkürler sayın OrtaçKendisi ile telefonda görüştümSokak ismi ve numarası değişmişSaygılar

[php]

İlginize teşekkürler sayın Ortaç. Kendisi ile telefonda görüştüm. Sokak ismi ve numarası değişmiş. Saygılar.
[php]

İlginize teşekkürler sayın Ortaç. Kendisi ile telefonda görüştüm. Sokak ismi ve numarası değişmiş. Saygılar.

Alıntı

Sevgili Forumdaşlarım,
Uzun zamandır tembelliğim nedeniyle değiştiremediğim büyük delikli ve uzun tetiği sonunda değiştirdim.
Tetik Tisaştan geldi ama sağ olsunlar her zaman olduğu gibi içinden aşrı hareket sınırlayıcı alyen vidası çıkmadı. Ben de öylece taktım, ancak korktuğum gibi horoz kaçırma sorunları yaşadım. Dolayısı ile ekteki 15 mermi şarjöre teker teker basılarak atıldı.Kağıtta zaten birkaç küçük çap deliği verdı.
Şansımıza da Sayın Ceruh Forumdaşımın video çekimine rastladı.
O video yayınlandığı zaman neden şarjöre birer mermi basıp atış yaptığımı anlarsınız artık.
Eve döner dönmez ilk işim eski tetiğimi takmak oldu. Şimdi Tekrar yeni tetiği takmak için Dursunun M3 vidadan yapacağı alyen başlı parçayı bekliyorum.
Saygılar.
Osman

[Resim: th_2011-08-13121411.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi