Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detaylı HK P30 V3 İncelemesi
Sayın vefasız, detaylı incelemeniz için teşekkürler. HK P30' unuz hayırlı olsun, daima güle güle kullanın.

Saygılar.

Alıntı

(13-03-2011, 03:23 PM)dogo demiş ki:
(13-03-2011, 03:00 PM)ilksurfer demiş ki: Bu guzel degerlendirmeniz icin tesekkurler. Yeni silahiniz hayirli olsun...

+1

+2 H&K klübüne hoşgeldiniz.

Alıntı

Hayırlı olsun güzel günlerde poligonda kullanılması dileğiyle.

Alıntı

Sn Vefasız, vefasızlık etmediğiniz için teşekkür ederim, silahınız hayırlı uğurlu olsun...

Alıntı

Değerli Forum üyeleri,
Forumunuzu yaklaşık 1 aydır takip ediyorum. Bilgi ve tecrübe paylaşımlarınız için, kendi adıma, öğrendiklerimden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Sayın Vefasız, yeni silahınız için seçiminiden dolayı tebrik ederim. Güle güle taşıyın ve de kullanın, hayırlı uğurlu olsun.
Benim hali hazırda 1 adet Browning bulundurma ruhsatlı silahım mevcut. Taşıma ruhsatım da bu hafta çıkacak inşallah. Ben de uzun zamandır bir H&K P30 almayı planlıyordum, detaylı paylaşımınız sayesinde kararımı kesinleştirmiş durumdayım.
Acaba siz silahınızı aldığınızda kaç adet P30 kalmıştı, tükenme ihtimali nedir, bilginiz var mı? MKE Ambar görevlisi Mustafa Bey'e benim ulaşmam mümkün müdür? Sizde iletişim numaraları mevcut mudur, paylaşırsanız çok makbule geçecek. Şimdiden ilgi ve yardımlarınıza teşekkür ederim.
Saygılarımla,

Alıntı

Sn.Vefasız; Paylaşım için çok teşekkürler. Ayrıca HK kardeşliğine hoşgeldiniz.

Kesinlikle bir referans çalışması olmuş.

Sevgiler.

Alıntı

Değerli arkadaşlar,
Yorumlarınız, iltifatlarınız ve temennileriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

(14-03-2011, 12:22 PM)KUTY demiş ki: .................. Ben de uzun zamandır bir H&K P30 almayı planlıyordum, detaylı paylaşımınız sayesinde kararımı kesinleştirmiş durumdayım.
Acaba siz silahınızı aldığınızda kaç adet P30 kalmıştı, tükenme ihtimali nedir, bilginiz var mı? MKE Ambar görevlisi Mustafa Bey'e benim ulaşmam mümkün müdür? Sizde iletişim numaraları mevcut mudur,....................

Sn. KUTY,
Mart başında Mustafa Bey'le görüştüğümde bugünlerde P30'ların çok ilgi gördüğünü, 10 civarında P30, 5 civarında P30 L kaldığını söylemişti. MKE'ye gittiğimde kaç adet kaldığını sormadım ama ben alırken iki kişinin daha aldığını gördüm. Bugün MKE sitesinde P30 L'nin tükendiği görülüyor. Birkaç gün içinde P30 da bitecektir.
MKE Ambar telefonu: 312 2961216

Alıntı

Silahınız hayırlı olsun. İnceleme için de teşekkürler. İyi günlerde kullanınız.

Alıntı

Bitemez, bitmemeli... Sad Sad Sad

Alıntı

Sayın Vefasız silahınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız zevk için kullanmanız dileğiyle. Ayrıca resim destekli anlatımlarınız için de teşekkürler...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi