Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detaylı HK P30 V3 İncelemesi
Sayın vefasız,
Yeni tabancanız hayırlı olsun, güzel günlerde keyif maksatlı kullanmak nasip olsun.

Detaylı incelemeniz içinde teşekkürler.

Saygılar.

Alıntı

Güne sizin ayrıntılı inceleme çalışmanızı okuyarak başlayanlardan biri olarak , öncelikle teşekkürler.

P30 forumumuzda ilk elden incelemesi merakla beklenen modellerden biri idi. Şahsen benim de görmeyi en çok istediğim modeller H&K P30 ile Beretta PX4 9mm olduğundan , sayenizde P30 özlemimizi giderdik. Silah gerçekten çok güzelmiş , yazdığınız negatif unsurlara (maalesef yüksek fiyatı dışında) her güzelin ufak tefek kusurları olur diye bakmak lazım.

İcra yayının ses yapması ise yayın flat olmasından ziyade yerleşimi ile ilgili olsa gerek diye tahmin ediyorum. Benim CZ 75'imin icra yayı da yeşil renk flat yay çıkınca şaşırmıştım. İnsan silahta metal rengi yuvarlak yay görmeyi bekliyor.

Silahınızın ve kılıflarınızın tekrar hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Saygılarımla

Alıntı

Bahsettiğiniz icra mili yayının ömrü 25.000 mermidir,muadillerinin 5000 mermide bir değişim gerektirdiği düşünüldüğünde sesinin sıkıntı olacağını sanmıyorumSmile

Şuanda paranın satın alabileceği en iyi seri üretim tabancayı almış bulunmaktasınız,
Seri numara ve üretim yılı tespitleriniz içinse ayrıca teşekkür etmek istiyorum,zira sayenizde mkek'deki partinin 2010 yılı üretimi olduğunu ve dolayısıyla son revize modellerden olduğunu öğrenmiş olduk.

İlk çıkan üretim versiyon p30 larla oldukça yoğun kullanılmasına rağmen DAO model gövde 90.000 mermiye dayanmıştı,bu modelin dahada uzun dayanacağı şüphesiz.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle,yanlız bi fobus paddle holster alsanız tabancanın ruhuna daha bir hitap edecek gibi.

Saygılar.
Hickock 45

Part 1

Part 2

Official Tanıtım videosu:

Alıntı

Sn.vefasız, sayenizde pazar gününe oldukça keyifli başladım...
Elinize, emeğinize sağlık.

Saygılar.

Alıntı

Elinize sağlık.Ayrıca yeni silahınız hayırlı olsun.En sonunda forumumuzun detaylı P 30 incelemesi geldi SmileŞahsım adına çok bekledeiğim bir incelemeydi.

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın iyi günlerde kullanın inşallah H&K'nızı.

Alıntı

Bu guzel degerlendirmeniz icin tesekkurler. Yeni silahiniz hayirli olsun...

Alıntı

Sn. Vefasız, fotoğraflarla desteklenmiş çok detaylı ve bilgilendirici çalışmanız için teşekkürler. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

Saygılar

Alıntı

Hayırlı olsun. İnşaallah üstad ile buluşur SP 2009 ile mukayesesinide görürüz.

Alıntı

(13-03-2011, 03:00 PM)ilksurfer demiş ki: Bu guzel degerlendirmeniz icin tesekkurler. Yeni silahiniz hayirli olsun...

+1

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi