Değerlendir:
  • 1 Oy - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Av tüfeği alacağım, hangi yerli markayı önerirsiniz?
29-07-2013, 09:34 PM
RE: Av tüfeği alacağım, hangi yerli markayı önerirsiniz?
Sn.üstadlar
konusu açılmışken bende sizden pompalı tüfek için tavsiye marka almak istiyorum.Sadece savunma amaçlı olacak,teşekkür ederim
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
31-07-2013, 05:13 PM
yerli tüfek'te derya anakonu öneririm çalışması güzel tüfek mühimmatta kama öneririm 70 metreden 4 mm çelik levhayı deliyor hem de matkap gibi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-08-2013, 09:51 AM
(31-07-2013 05:13 PM)satennikol Yazdı:  yerli tüfek'te derya anakonu öneririm çalışması güzel tüfek mühimmatta kama öneririm 70 metreden 4 mm çelik levhayı deliyor hem de matkap gibi

Çok yerinde bir tavsiye olmuş ExclamationExclamationExclamation

Düğüncü tayfasının vazgeçilmez taaruz silahı, daha iyisi yok WinkWinkWink
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-08-2013, 04:45 AM
En az geri tepen av tüfeği hangisidir?
Fişekde önemli sanırım ancak çifteli pompalı poze ya da otomatik bunlar arasından az tepenler var mı?
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-08-2013, 08:16 AM
Tüfek ne kadar hafif olursa o kadar tepme ile başınız belada olabiliyor sn victorinox?Gözü kapalı baktığınızda çift namlulu ve çelik kasalılar daha ağır ve daha kontrollüler.Fakat çok geniş mühimmat yelpazesi olan yivsizlerde tepme ile sıkıntınız varsa ; mühim olan mühimmat Smile
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-08-2013, 09:20 AM (Bu Mesaj 28-08-2013 09:30 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : XIII X.)
Sn Sonkarabey , üç adet yerli tüfeğim oldu ( zafer saka , sarsılmaz bellum , armsan slug), içlerinde en iyisi armsan otomatik 612 modeliydi, değişik sebeplerden üçünüde sattım , benelli süper nova aldım , adı gibi SÜÜÜÜPER ve her daim patlamaya hazır bir tüfek, tavsiye ederim,saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-08-2013, 10:49 PM
Bir haftalık araştırma sonrasında bugün itibariyle karar verip Armsan 612 W modelini aldım, Huğlu 601 ve Stoeger M2000 arasında çok gidip geldim en sonunda Armsan da karar kıldım ne kadar doğru yaptım bilmiyorum, zaman gösterecek artık. Az önce 9 numara 32 gramlık Yavaşçalar marka 8 adet fişek attım daha sonra temizlemeye geldiğimde; namlu içersinde ki ve gaz odasında ki, kir çok fazla geldi gözüme. Atıcılığıma güvenmediğim için otomatik aldım, attığını vuran sağlam bir atıcı olsaydım poze alırdım. İnanın bu tüfek beni çok tatmin etmedi...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2013, 10:19 PM
Sn onurefe, zaman içerisinde kullandıkça ,nekadar doğru bir seçim yaptığınızı göreceksiniz , kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2013, 01:00 PM
Sn.onurefe,kazasız belasız kullanmanızı dilerim hayırlı olsun.Şahsen kullanmadım ama çokça övüldüğünü duyduğum bir model.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: onurefe
30-08-2013, 03:46 PM
Yaklaşık 1 yıldır Stoeger M3500 kullanıyorum. Ortalama 500 fişek atmışımdır. Herhangi bir sıkıntı ve aksaklık başıma gelmedi. 24 gr lık fişeklerden hiç denemedim ancak 28 gr lıklarda herhangi bir sorun yaşamadım. Ekseriyetle tek kurşun atıyorum. Silahı detaylıca söküp resimlemek aklımda epeydir ancak fırsat olmadı. Daha başkaca merak edilen soruları olan üyelerimiz varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Saygılarımla.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS