Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WALTHER P99 vs GLOCK
(03-03-2016, 10:59 AM)Altuğ demiş ki: Yok illa değişiklik yapmak istiyorum ve silahımı zayıf kavramaktan hoşlanıyorum diyorsanız, seçeneklerinizden Glock 19'u çıkarın.

+ 1.

Alıntı

Sn; Sarp80 zaten bir glock tabancanız var.Yanına bir walther hiç fena olmaz .Tartışmasız iki güzel tabanca.

Alıntı

Zayıf kavrama olayı değil, ben tek elle ve rahat bir atış yapmayı seviyorum daha önce 6906 serisinde böyle bir şey yaşamadım ayrıca bulundurma ruhsatlı bir HK USP compact kullanıcısıyım kardeşimdeki steyr m1 modelinide aynı şekilde kullandım sadece bu sorunu G26'da yaşadım yabancı forumlarda bunun mermi ve yay sertliğinin uyumsuzluğundan olduğu daha yumuşak bir yay tavsiyesi yapılıyor acil bir durumda Allah yaşatmasın herkes kolay kolay silahını çok iyi kavrayacak durumda olamayabilir o yüzden değiştirmeye karar verdim.

Alıntı

Zaten G26 bir çok yabancı forumda back up silahı olarak tercih edilen bir tabanca walther pps almayı düşündüğümde forumdaki yorumlarda sıkıntı yaşayan üyeler olduğu için tercih etmiştim G26 yı fakat aynı sorun bundada var.

Alıntı

Yabancı forumlarda yazı yazan kişiler + P kıvamında 2600 küsür BAR basınçla çalışan 9x19 mm MKEK mühimmatı kullanmıyorlar Sn.Sarp80... O yaylar silahın erken kırım görmemesi için mevcut ayarında olmak zorunda. Eğer silahın mevcut hali, sizin kullanım ve atış tarzınıza uymuyorsa, hiç zorlamayacaksınız, silahınızı değiştireceksiniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi