Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAKAN' IN KÖŞESİ
Hoşgeldiniz Sn.PEK... Smile

Alıntı

LUPUS demiş ki:
Alıntı: sizin tarif ettiginiz gibi bir set'i koyulastirilmis Tulip agacindan yapayim..

Sn.Hakan Bey, sanırım bu kabze, fonksiyonelliği ve istenen amaca uygunluğu ile, atıcıyı fazlası ile tatmin edecektir. En kısa zamanda bunun tedariki için sizinle irtibata geçeceğim.

Saygılar.

Anlastik Sn. Lupus...bu isi en kisa zamanda halledelim.

Saygilar.

Alıntı

wildeagle demiş ki:aramıza hoşgeldiniz Sn.Hakan bilgi birikim ve tecrübelerinizden zevkle faydalanacağız.saygılar...

üşengeç demiş ki:Hoşgeldiniz Sn.PEK... Smile

Cok tesekkürler beyler. Bende aranizda olmaktan cok memnunum.

Saygilar.

Alıntı

Aramıza hoşgeldiniz Sn. PEK,
saygılar.

Alıntı

ares demiş ki:Aramıza hoşgeldiniz Sn. PEK,
saygılar.

Tesekkürler Sn. Ares

Alıntı

vefasiz demiş ki:Hakan Bey'in epey genişçe, bol örnekli bir sitesi var. Buraya kendi sitesinin de bir linkini koyarsa hoş olur zannımca. Eski forumda özel mesajla bana site linki gödermişti ama, o forumun yöneticileri, iğneleyici veda mesajımdan sonra hesabımı kilitlediği için mesaj kutuma giremiyorum...

Sn. Vefasiz,

Sitemin link'i asagida....beklerim.

http://www.imageseek.com/hakan/

[Resim: new_splash.jpg]

Alıntı

Sn. Kutup avcısı Hakan Bey;
Tekrardan teşekkürler ve tekrardan hoşgeldiniz...

Alıntı

Sn.Hakan hoş geldiniz.....

Sizin kabzeleri gördükçe benim de BHP sevgim depreşti!!!

Alıntı

Senelerdir internette hakan's custom grips leri görür dururumSmileforumda sizi ilk gördüğümde acaba o hakanmı diye düşünmüştüm,tanışmak bu güne kısmetmiş,aramıza hoş geldiniz.

Alıntı

Sn.Hakan Pek, aşağıda BHP'de yaygın olarak kullanılan iki farklı kabze görülüyor;

[Resim: img0686aq6.jpg]

Yukarıdaki resimde Hogue marka bir kabze takımı görüyorsunuz.
Gövdeye temas yerlerinde ufak tefek boşluklar var.
Ancak, gövde arkasından öne doğru uzanış, oldukça başarılı sayılabilecek düzeyde.
Kabzenin sırt yuvarlaması, silahın hattının bir devamı gibi yapılmış.
Ancak bu kabze de oldukça kalın.

[Resim: img0078hq3.jpg]

Yukarıda iki ayrı firmanın, ürettiği ahşap kabzeler görülüyor.
Üstteki Hogue marka, alttaki ise Spegel'dir.
Hogue 'un et kalınlığı malum. Ayrıca sağ ve sol kabzenin sırt hatları simetrik bile değil.
Bence bu kabzeye verilen para sokağa atılmıştır.

Alttaki Spegel kabzenin sırt yuvarlaması daha düşük ve yatay bir şekilde yapılmış.
Ayrıca, vida yataklarından itibaren neredeyse metale parelel bir incelikte yapılmış.
Tabandan bakıldığında da, kabzenin sırta gelen kısmının yuvarlanması, metal kısmın ovalliğine uyumlu, metalin bir devamı gibi yapılmış.

Benim hayalimdeki BHP kabzesi, aşağıdaki Spegel gibi bir kontura sahip olmalı.
Gerek sırtın yuvarlanması ve bunun metale uyumu, gerekse de et kalınlığı, gerçek bir BHP kabzesi gibi.

Arkadaşlardan ricam, piyasada gördükleri o çok caf caflı BHP kabzelerine bir de bu gözle bakmaları.
Kabzelerin çerçeve ve parçalara uyumuna ise hiç değinmiyorum.
Ayrıca adamlar öyle bir et kalınlığında BHP kabzesi yapıyorlar ki, silahı elinize aldığınızda kütük gibi bir Beretta 92 ya da çift sıra şörjörlü bir SigSauer kabzesi tutuyormuş gibi oluyorsunuz. Big Grin . Odun gibi kabzesi olan bir silah elime uysa, zaten gider direk ondan alırım, sülün gibi narin, ince belli, endamlı bir BHP almam. Big Grin.

Bu arada Sn.Hakan Pek de yakında '' çattık '' demeye başlayacaktır.Big Grin.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi