Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEMATİ ŞOV
#1
Konuyu doğru yeremi açıyorum bilemiyorum ama pes artık dedirtecek bit video. Memati şov.

 
Alıntı

#2
Hadi ona bir şey dediğim yok...Maksat izleyicinin dikkatini çekmek, vay be ne hareket yaptı falan dı filan dı dedirtmek...

Peki videonun altında yazılan bu yoruma ne diyelim?

"bu harekete şapka cıkartılır hareketin ismi bordobereli hareketi bilkmeyenler için diyorum" Big Grin
 
Alıntı

#3
En azindan ismi var hareketin. Biz yillardir poligonlarda turlu saklabanliklar calisiyoruz bir isim koymadilar hareketlerimize... Smile
 
Alıntı

#4
Biz milletçe bir tarafımızdan isim uydurmayı çok severiz sn.northwolf Smile Siz apaçilerin bol olduğu bir kanala yükleyin videoları bakın ne isimler buluyorlar... Big Grin
 
Alıntı

#5
Şimdi bir yanılgı olmasın bu hareket memati karakterine ait, ilk defa ortaya çıkan veya az kişinin yaptığı bir hareket veya teknik değildir. Az çok atıcılığı araştıran kişilerin bile bildiği bir harekettir. Elimdeki atıcılık kitabında da var biraz sonra ismine bakarım.
 
Alıntı

#6
O da bişeymi canım, ben bu hareketi kafamda yapıyorum. Bilmeyenler için söyleyeyim Delta Force hareketi. TongueTongue Smile
 
Alıntı

#7
MematiCool hareketler bunlar. Big Grin
 
Alıntı

#8
Sürgü manüple sesine dikkat Big Grin
 
Alıntı

#9
Sn.durango;

Orada bir şey cik cik mi etti? Big Grin
 
Alıntı

#10
Clint Eastwood'u sevdiğim kadar Tuco(Eli Wallach)'yu da sevmemin sebebi, hayatı herkesin anlayabileceği kadar basite indirgeyebilmesidir.

Bu sebepten ötürü oynadığı filmler (The Good the Bad and the Ugly, The Godfather, ...) her ne kadar Mematili, Polatlı dizilerden 45 yıl önce çevrilmiş bile olsa da, seyircisine halen daha işine yarayacak dersler vermek konusunda daha başarılı.

Ne demek istediğimi merak edenler bu bağlantının altındaki videoyu seyredebilirler:

Ya da bu cümleyi okuyabilirler: "When you have to shoot, shoot! Don't talk! " :-)

Sahnenin önceki kısımını görmedim ama zannımca; "Teslim ol, silahını bırak, ellerini havaya kadır, vs." gibi beylik laflar geçmekte.
Sayın eli silahlı karakter, sen zaten illegal bir şahsiyetsin kural, kanun umurunda değil ki o yolu tercih etmişsin. E, o zaman bu bürokrasi nedendir? Adamı kıstırmışsın yapman gerekeni yap! Öyle değil mi?
Madem konuşmayı bu kadar çok seviyordun, politikaya atılsaydın o zaman.

Az kalsın unutuyordum; hayatı sürekli ölüm tehlikesi altında olan yiğit şahsiyet tabancasını fişek yatağı boş olarak taşıyor! Bunun üzerine söylenebilecek hiçbir şey bulamıyorum.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi