Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington marka .357 magnum fişekte '' Ka-Boom '' !
Sn.üyeler merhaba; bahsi geçen Remington .357 mag. mühimmatlar için sorun yaşanan tarihten bu yana yaşanmış başka bir sıkıntı var mıdır acaba? Şehir dışından bir bayii de bulmuş olduğum Remington'ları alıp almama konusunda karasızım. Malum MKE'nin yeni ithalatının ne zaman tamamlanacağı belli değil hal böyle olunca da kaçırmadan almak istiyorum.

Alıntı

Sn.baykalalper bugüne kadar kullandığım en sert 3.57 magnum. Ne marka ve model silahta kullanacaksınız acaba.
Şayet almazsanız veya sizin alacağınızdan fazla var ise lütfen bana da bildirebilir misiniz.
Saygılarımla

Alıntı

(15-01-2018, 10:44 PM)fatin demiş ki: Sn.baykalalper bugüne kadar kullandığım en sert 3.57 magnum. Ne marka ve model silahta kullanacaksınız acaba.
Şayet almazsanız veya sizin alacağınızdan fazla var ise lütfen bana da bildirebilir misiniz.
Saygılarımla

sn.fatin; 

s&w 686-4 2,5" ile kullanacağım. Serlik konusunda bir çok kişi hemfikir. Benim asıl öğrenmek istediğim bu seriyi kullanan herkeste benzer bir " Ka-Boom" olayı yaşanıp yaşanmadığı. Ve bu problemi yaşayanların silahlarında ne gibi bir hasara yol açtığı. hasara yol açtı ise?

Ayrıca şu an için rezerve ettirmiş durumdayım iki istihkak kadar. kağıdım çıktığında net kara verip sizi bilgilendirim.

Alıntı

Maalesef Kaboom olayı çok sık yaşanıyor.
Saygılarımla

Alıntı

(21-01-2018, 12:29 PM)fatin demiş ki: Maalesef Kaboom olayı çok sık yaşanıyor.
Saygılarımla

Sizin yaşadığınız bir olay ise silaha herhangi bir zararı olup olmadığı konusunda bilgi verebilir misiniz rica etsem. 
Topdan zor çıkarım dışında.

Alıntı

Sn. Baykaralper arzu ederseniz şöyle yapalım;
2 istihkaktan birini ben alayım ve size videolu atışlarla durumu tatbiki olarak göstereyim. Böylece anlatmaya gerek kalmadan gözünüzle görmüş olursunuz hemde forumdaki arkadaşları bilgilendirmiş oluruz. Ayrıca silahınızı riske atmadan karar vermiş olursunuz.
Saygılarımla

Alıntı

(21-01-2018, 11:48 PM)fatin demiş ki: Sn. Baykaralper arzu ederseniz şöyle yapalım;
2 istihkaktan birini ben alayım ve size videolu atışlarla durumu tatbiki olarak göstereyim. Böylece anlatmaya gerek kalmadan gözünüzle görmüş olursunuz hemde forumdaki arkadaşları bilgilendirmiş oluruz. Ayrıca silahınızı riske atmadan karar vermiş olursunuz.
Saygılarımla

Ben mermilerin siparişini geçip elime ulaştığında bilgilendirim sizi. 
Bu arada mermi kağıdınız hazır sanırım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi