Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal TR 02 K almak istiyorum ne dersiniz?
(10-02-2011, 04:57 PM)oncearocker demiş ki: Sayın Pinus, titremez yerli silah piyasasına yeni adet getirtmezler.

Sn. oncearocker,

Malum firma ve sahiplerinin felsefesinden ve etkinliklerinden haberdarım. Ama bu saçma gidişatında bir son bulması gerekiyor.

Selamlar

Alıntı

(10-02-2011, 04:43 PM)Pinus demiş ki:
(10-02-2011, 03:51 PM)dr.akdal demiş ki: ....
Sevgili Üstadlar ve Kıymetli Arkadaşlar!
Yorumlarınızın hepsi değerlidir ve emek sonucudur yeterki hakarete girmeyelim.
TABANCADA İYİ BİR NOKTAYI YAKALADIĞIMIZ ANDA YASAL PROSEDÜRLER ÇERÇEVESİNDE PİYASADA Kİ MEVCUT BÜTÜN ÜRÜNLERİ(MKE İZNİ VARSA)GERİ ÇAĞIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Firma sahipleri ve teknik elemanları bu toplumun insanları yani sizler gibi.
SAYGI VE HÜRMETLERİMLE....

Sn. dr. akdal,

Eleştiriler karşısındaki olgunluğunuz ve özeleştiri yapabilmeniz dolayısıyla sizi kalpten tebrik ederim. Günümüzde kişilerde fazla bulunmayan hasletler bunlar. Ürününüzün dünya standartlarını yakalayabilmesini ise can-ı gönülden istiyorum.

+1

Özellikle geri çağırma konusundaki çalışmanızı ve iletilen teknik eleştirilere karşı dinleyerek Ar-Ge'nizde kullanma konusundaki hassasiyetinizi takdir ediyor, başarılar diliyorum...

Saygılarımla..

Alıntı

Sn.Dr.Akdal,
Öncelikle sizi görmek ne güzel! Paylaşımlarınızı özlemişiz gerçektende..Umarım bahsettiğiniz gelişmeleri bir an önce seri üretimde görebiliriz.
Saygılar..

Alıntı

Sn Dr. Akdal
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Ben silahınızdan sipariş verdim. Bu silahla ilgili bir problem yaşadığım zaman sizin bunun arkasında duracağınızdan da eminim. Bu konu benim için artık kapanmış bir konudur.
Diğer taraftan yorum yapan herkese de teşekkür ediyorum. Yanlız burada yorum yapılırken biraz olsun vicdanlı olmak lazım. Ortam sanal diye yorumlarında sanal olması gerekmez. Vicdan sahibi arkadaşlarımız buradaki bir tartışmaya katıldığı zaman gerçek görüşlerini belirttikten sonra muhakkak doğruya ulaşılır. Açıkçası ben bu forumda bazı arkadaşların hiçbir matığa vicdana sığmayacak şekilde, açıkça su götürmez şekilde yanlış olan şeyleri neden desteklediklediklerini, neden onun arkasında durup onu doğru bulduklarını belirttiklerini anlayamadım. Yukarıda yazdığım yazılarda beni haksız bulup, oldukça da yakışıksız bir şekilde eleştirenlerin ellerine vicdanına koyup şu forumu baştan aşağıya bir kez daha okumalarını dilerim.
Bunun yanında eleştirilerin hakaret boyutuna varması zaten kabul edilemez birşey olup ayrıca ilgilisinin cezai ve hukuki sorumluluğunu doğuracağı tüm üye arkadaşlar tarafından malumdur.
Selamlar

Alıntı

Sayın kanuni23,

Açtığınız konuda hiç kimse vicdansız bir yorum yapmamıştır. Hiçbir üyenin size haraket ettiğini de görmüyorum. Buna karşın siz üyeleri hukuka başvurmak ile tehtid ederek komik duruma düşüyorsunuz.

Konuyu daha açarken ne silah alacağınıza karar vermiştiniz ama kendi vicdanınızı rahatlatmak için bir kamuoyu yoklaması yapmayı istediniz. Oylama sonucu istediğiniz gibi çıkmadı, şimdi kalkıp üyeleri vicdansızlık ve hakaretle suçluyorsunuz.

Alıntı

(11-02-2011, 02:14 AM)harun demiş ki: Sayın kanuni23,

Açtığınız konuda hiç kimse vicdansız bir yorum yapmamıştır. Hiçbir üyenin size haraket ettiğini de görmüyorum. Buna karşın siz üyeleri hukuka başvurmak ile tehtid ederek komik duruma düşüyorsunuz.

Konuyu daha açarken ne silah alacağınıza karar vermiştiniz ama kendi vicdanınızı rahatlatmak için bir kamuoyu yoklaması yapmayı istediniz. Oylama sonucu istediğiniz gibi çıkmadı, şimdi kalkıp üyeleri vicdansızlık ve hakaretle suçluyorsunuz.

+1,

Kesinlikle aynı fikirdeyim, bence siz durumunuzu gözden geçirmelisiniz...

Vicdansızlık? Hakaret? Çok ilginç suçlamalar bunlar; art niyetiniz olduğundan şüphe etmek üzereyim...

Saygılarımla...

Alıntı

(11-02-2011, 02:04 AM)kanuni23 demiş ki: Sn Dr. Akdal
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Ben silahınızdan sipariş verdim. Bu silahla ilgili bir problem yaşadığım zaman sizin bunun arkasında duracağınızdan da eminim. Bu konu benim için artık kapanmış bir konudur.
Diğer taraftan yorum yapan herkese de teşekkür ediyorum. Yanlız burada yorum yapılırken biraz olsun vicdanlı olmak lazım. Ortam sanal diye yorumlarında sanal olması gerekmez. Vicdan sahibi arkadaşlarımız buradaki bir tartışmaya katıldığı zaman gerçek görüşlerini belirttikten sonra muhakkak doğruya ulaşılır. Açıkçası ben bu forumda bazı arkadaşların hiçbir matığa vicdana sığmayacak şekilde, açıkça su götürmez şekilde yanlış olan şeyleri neden desteklediklediklerini, neden onun arkasında durup onu doğru bulduklarını belirttiklerini anlayamadım. Yukarıda yazdığım yazılarda beni haksız bulup, oldukça da yakışıksız bir şekilde eleştirenlerin ellerine vicdanına koyup şu forumu baştan aşağıya bir kez daha okumalarını dilerim.
Bunun yanında eleştirilerin hakaret boyutuna varması zaten kabul edilemez birşey olup ayrıca ilgilisinin cezai ve hukuki sorumluluğunu doğuracağı tüm üye arkadaşlar tarafından malumdur.Selamlar

Benim evimde, benim ev ahalimi ve misafirlerimi, yalancılıkla suçlayıp, bu yetmiyormuş gibi yavuz hırsızın ev sahibini bastırdığı gibi aba altından değnek göstererek tehdit etmeye kalkışacak kişinin bu hanede yeri yoktur...

Alıntı

(11-02-2011, 03:54 AM)lupus demiş ki:
(11-02-2011, 02:04 AM)kanuni23 demiş ki: Sn Dr. Akdal
Bunun yanında eleştirilerin hakaret boyutuna varması zaten kabul edilemez birşey olup ayrıca ilgilisinin cezai ve hukuki sorumluluğunu doğuracağı tüm üye arkadaşlar tarafından malumdur.Selamlar

Benim evimde, benim ev ahalimi ve misafirlerimi, yalancılıkla suçlayıp, bu yetmiyormuş gibi yavuz hırsızın ev sahibini bastırdığı gibi aba altından değnek göstererek tehdit etmeye kalkışacak kişinin bu hanede yeri yoktur...

+1
Ve hiçbir zaman da olmayacaktır...

Ayrıca Sn Dr.Akdal, biraz ağır konuşacam ama eğer cidden samimi iseniz o fiyattan satmak için girişimlere başlayınız hemen, yerli sanayiye zarar vermek bir yana uzun vadede sanayiye, kısa vadede bu memleketin insanına cok büyük bir iyilik yapmış olursunuz tabi eğer sizde kaptırmaz mantığıyla düşünmüyorsanız yarından tezi yok bir kampanya başlatın, bizde insanları teşvik edelim...

Alıntı

Smile Kampanya başlamış olsa yakın çevremde galiba 15 kadar kişi hemen gider alır. Çoğu sıfır yerli yerine aynı paraya ithal ve sorunsuzu tercih ediyor. Kampanyalı olursa en azından revizyon için cebinde parası kalacak.

Alıntı

Cool 
Değerli forum yöneticileri ve Akdal firması adına foruma iştirak eden firma yetkilileri, forumu bir süredir takip edip yorumları da okuyorum özellikle akdal bölümünü. Gözlemlediğim şey iyi niyetli, reel ve konuya vakıf eleştiriler yapıldığı, firmanın da bu eleştirilere son derece olgun yaklaştığıdır.Anlaşılan o ki eğer firma forum da yapılan eleştirileri dikkate alır ve arge çalışmalarında kullanılırsa Türk Silah Sanayii için olumlu sonuçlar ortaya çıkacaktır. Forum mensuplarının ve özellikle yöneticilerin konu hakkında ki birikimi, değerlendirilmesi gereken çok ciddi bir bilgi kaynağıdır, unutulmamalıdır ki bu tip uzmanlıklar danışmanlık şeklinde şirketlerin ciddi paralar ödeyerek satın aldığı değerlerdir. Sn. Akdal eleştiriye açık olduğunuzu görüyorum burdan yapacağınız çıkarımlar sizi ve firmanızı iyi seviyelere getirecektir, ticari kaygılarınızı haksız bulmamakla beraber uzun vadeli, geniş persfektifli yaklaşımlarla kısa vade de sırtınıza binecek finansal yükün uzun vade de size ciddi kazançlar getireceğine inanıyorum. Markanızın ve ürettiğiniz malın arkasında durmak konusunda gösterdiğiniz hassasiyet size bir müşteri daha kazandırdı tabii söz konusu kampanya başlar başlamaz Big Grin
Selam, Saygı ve Muhabbetle

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi