Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taurus Polymer Toplu Tabanca
Sn.Malboroman, acaba neden banlandı. Bildiğim kadarıyla forum kurallarına uyuyordu ve çok kişi ile bir tartışması yoktu.

SAYGILAR

Alıntı

Evet bu konuda konuları taradığımda bişi bulamadım.Acaba Sn malboroman neden banlandı?

Alıntı

Son 20 gunde 50 konu acip, sonrada birisine kusup, sebep soylemeden butun yazilarini sildigi icin banlandi. Bkz konunun ilk mesaji.

Alıntı

Yeşilay'cı olduğumdan ismine şakadan takılmıştım.Umarım anlayışla karşılamış ve Sn.Radius gibi fazla bekletnez.

Alıntı

Anlamadığım şu: madem silahı polimer yaptılar, neden kabzayı ahşap seçtilerki? Bu "revolver", çelik-ahşap-meneviş fanlarının ve benim revolver zevkimize yapılmış en büyük hakarettir. Birde sn melihağa var tabii. Big Grin

Bari kabzayı da polimer yapın da, ... kelebek gibi durmasın! Olmamış! Otur, sıfır! Smile

Alıntı

Konu iyice dağıldı ama o kadar aramama rağmen bulamadım sayın moderatörlerimiz beni mazur görsünler.

Sn.Merzifonlu kaç zamandır merak ediyorum sizin bir ara özel yapım sw model 10 marka revolverınız vardı yanılmıyorsam ihtiyaç sebebi ile satmak zorunda kalmıştınız. Profilinizden konuları bul komutu ile biraz araştırdım bulamadım sizden rica etsem eski silahınız hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Eğer zahmet olmazsa resimlerini de benimle paylaşabilir misiniz?

İyi Geceler.

Alıntı

Model 10 değil, sn amca. S&W Model 29. Özel yapım felan değildi, alelade fabrikasyon model 29 idi. Ağa işi takılıyordum bende. Evet sattım. Resimlerini hala bulamadım, delirecem. Aramadığım kanepe altı kalmadı. İyi haber ise şu: yakın zamanda yeni bir model 29 ediniyorum inşallah. Gene ibikli horoz olacağım.

Alıntı

(28-01-2011, 02:39 AM)merzifonlu demiş ki: Model 10 değil, sn amca. S&W Model 29. Özel yapım felan değildi, alelade fabrikasyon model 29 idi. Ağa işi takılıyordum bende. Evet sattım. Resimlerini hala bulamadım, delirecem. Aramadığım kanepe altı kalmadı. İyi haber ise şu: yakın zamanda yeni bir model 29 ediniyorum inşallah. Gene ibikli horoz olacağım.

Sn Merzifonlu uygun fiyatlara başka, model 29 falan denk gelirse, haber verirseniz sevinirim...

Alıntı

(27-01-2011, 01:42 PM)Amca demiş ki: Sn.Malboroman, acaba neden banlandı. Bildiğim kadarıyla forum kurallarına uyuyordu ve çok kişi ile bir tartışması yoktu.

SAYGILAR

(27-01-2011, 02:23 PM)muneccimbasi demiş ki: Evet bu konuda konuları taradığımda bişi bulamadım.Acaba Sn malboroman neden banlandı?

Konu açıp mesaj yazdıktan sonra insanlarda bunu ciddiye alıp dünya kadar yorum yaptıktan sonra konu ve mesajları silip giden birine ne yapılabilirdi en hafif ve kibar olanını yaptım ve banladım...

Alıntı

(27-01-2011, 07:56 PM)merzifonlu demiş ki: Anlamadığım şu: madem silahı polimer yaptılar, neden kabzayı ahşap seçtilerki? Bu "revolver", çelik-ahşap-meneviş fanlarının ve benim revolver zevkimize yapılmış en büyük hakarettir. Birde sn melihağa var tabii. Big Grin

Bari kabzayı da polimer yapın da, ... kelebek gibi durmasın! Olmamış! Otur, sıfır! Smile

Sn Merzifonlu, ahşap görünümlü plastik yapmışlar, bu bana yıllar önce yaşadığım bir anımı anlattı, yıllar önce yumurta kasa bir Audi 80 vardı, bagaj açma düğmesi ve anahtar yuvası stop lambalarının içinde geri vites lambasının içindeydi, birisi gelip sordu bunu niye buraya takmışlar diye, orada bulunan tamirci dediki bu Almanlar çok içer bunu yapan mühendis sarhoşken yandaki boşluk yerine sarhoş taklide de yaparak ve kilidi göstererek "aha buraya koyun demiş" diye söylemişti, revolveri polimer yapıp kabza kısmınada ahşap görünüm veren biri ya sarhoştur ya da ..neliğineBig Grin yapmıştır, ya da köe atın kör alıcısı olur düşüncesiyle....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi