Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paslanmaz Çelik Tisaş Zig M 1911
Sn Niyo forumumuza hoşgeldiniz.Öncelikle yazım kuralları ile ilgili forum kurallarının sizi rencide etmekten çok sizi daha iyi nasıl anlayabiliriz hususunda yardımcı olacağını düşünerek ilk mesajı ben atmak istedim.Dilediğiniz cevabı bulmanız dileğiyle....

Alıntı

Sn.Ortaç; Zigana m1911 için sarjor uzatma halkası (Hani şu at nalına benzeyen parça XD) nereden temin edebiliriz? yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı

Bu sitelerde var ama uyarmi bilmem.

Magwel yada Magazine well diye geciyor ve istenirse Mainspring Housing Kit ile bearaber de satiliyor.

Bilginize,

http://www.midwayusa.com/Product/613493/...-1911-blue

http://www.brownells.com/.aspx/pid=32480...USING_KITS

Alıntı

Bu gün Gümüşsuyu MKEK2 deydik...Tisaş 19112 i inceledim, gerçekden çok hoşuma gitti, hatta vitirndeki diğer silahların hiç birini gözüm görmedi.
Fiyatı da 2450 lira olarak, bence gayet alınabilir düzeyde.

Alıntı

merhaba iyi günler öncelikle geçmiş bayramınızı kutlarım.forumda ve youtube kanalında sevgili osman ağabeyi beğenerek takip ediyorum sağolsun kendisi çok bilgilendirici video lar paylaşıyor.ve bende osman ağabey gibi bir tisaş 1911 edindim bayramdan bi kaç hafta önce.bu silahın öncelikle sarjör kapağı hiç hoşuma gitmedi benim.normal colt 1911 deki gibi sarjör kapağı takabilirmiyiz takabilirsek eğer nereden edinebilirim bunu bilgi verirseniz şimdiden teşekkür ediyorum.saygılar

Alıntı

(09-07-2016, 08:02 PM)alperen333301 demiş ki: merhaba iyi günler öncelikle geçmiş bayramınızı kutlarım.forumda ve youtube kanalında sevgili osman ağabeyi beğenerek takip ediyorum sağolsun kendisi çok bilgilendirici video lar paylaşıyor.ve bende osman ağabey gibi bir tisaş 1911 edindim bayramdan bi kaç hafta önce.bu silahın öncelikle sarjör kapağı hiç hoşuma gitmedi benim.normal colt 1911 deki gibi sarjör kapağı takabilirmiyiz takabilirsek eğer nereden edinebilirim bunu bilgi verirseniz şimdiden teşekkür ediyorum.saygılar

Selamlar bende 2. Silah olarak 1911 alma aşamasındayım.
Girsanmı tisaşmı diye kullananlara sormak istiyorum.
Şarjör kapağı için bende aynı şeyi düşünüyorum

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ErkutBasoglu
Merhaba değerli forum üyeleri...

Bugün MKE internet sitesinde dolaşırken aklıma esti, bir de TİSAŞ marka silahlara bakayım dedim. Silahlar arasında ZİG PC 1911 dikkatimi çekti, tıklayıp sayfayı açtığımda ise gözlerime inanamadım...Pikatini raylı bir 1911. Ben de yaklaşık iki ay önce TİSAŞ' tan ZIG M 1911 SS alarak 1911 severler kervanına katılmıştım, ama silahı alırken tanıtım görevlisi abiye '' Pikatini raylı modeliniz gelir mi? '' diye sorduğumda " Pikatinlisi Türkiye' de çıkmaz yeğenim... " , Smile , diye bir cevap almıştım. Açıkcası buruk bir sevinç yaşadım bugün. Sürç-i lisan ettiysem affola.

Saygılarımla

[Resim: IMG_1340.jpg]

Alıntı

(18-09-2016, 11:37 PM)ozcanceylan demiş ki:
(09-07-2016, 08:02 PM)alperen333301 demiş ki: merhaba iyi günler öncelikle geçmiş bayramınızı kutlarım.forumda ve youtube kanalında sevgili osman ağabeyi beğenerek takip ediyorum sağolsun kendisi çok bilgilendirici video lar paylaşıyor.ve bende osman ağabey gibi bir tisaş 1911 edindim bayramdan bi kaç hafta önce.bu silahın öncelikle sarjör kapağı hiç hoşuma gitmedi benim.normal colt 1911 deki gibi sarjör kapağı takabilirmiyiz takabilirsek eğer nereden edinebilirim bunu bilgi verirseniz şimdiden teşekkür ediyorum.saygılar

Girsan mı Tisaş mı? Ben de bu sorunun cevabını çok merak ediyorum kullananlar ve bilenler bizleri de bilgilendirirse çok memnun oluruz...

Alıntı

(30-01-2017, 04:11 AM)ErkutBasoglu demiş ki:
(18-09-2016, 11:37 PM)ozcanceylan demiş ki:

Girsan mı Tisaş mı? Ben de bu sorunun cevabını çok merak ediyorum kullananlar ve bilenler bizleri de bilgilendirirse çok memnun oluruz...

Merhaba iyi günler ,
Bende 1911 alma düşüncesi ile MKE ye üç defa gidip her iki silahı da baya inceledim.Tisaş'ın 1911 konusunda daha çok tecrübeli olduğunu gördüm sanırım girsan biraz daha kaliteyi arttırmalı diye düşünüyorum.Tabancalarla içli dışlıyım fakat girsan pek içime sinmedi açıkçası tahin girsanla hiç atış yapmak fırsatım olmadı.
Saygılar.

Alıntı

Sayın Osman Ortaç Bey ve diğer Sayın üyelerimiz,
Bir sorum olacak;Zigana t sport,taşıma olarak ağır bir o kadar da kaba ebatlar sahip bir silah ilgili silahtan bu anlamda sıkıntı yaşayan bir insanın sizce zig m 1911 alması ne kadar mantıklıdır?
Zig m 1911 in kendıne çeken özelliği ince olması ,45lık olması ve klonu yapıldıgı sılahın çok pahalı olması sebebıyle gercegıne ulaşılmaktansa kendısı edınılerek tatmın sağlanabılmesı ancak bu kapsamda sızlere sorum paslanmaz çelik silahın avantajları nedir?
Çıplak belde taşınınca paslanmaz mı?Çizilme durumu nasıldır?
Şimdiden tesekkürler(Buarada Osman Bey Bıçaklar 3 videonuz çok güzel olmuş)

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi