Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Log Out
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır foruma giriş yapamıyordum yoğunluk sebebi ile. Dün foruma girip Cold Steel SRK San Mai III keskimi satmak için konu açmaya çalıştığımda başarısız olduğuımu gördüm. Daha sonra dikkat ettim ki çoğu konuya cevap da yazamıyorum. Üyeliğiniz askıya alındı vs. tarzı hata mesajları ile karşılaşıyorum. Forum yetkililerine iletişim bölümündeki e-posta adresinden ulaşmaya çalıştım ancak başarılı olamadım. Çözümü olan birisi var ise yardımlarını bekliyorum. Mesajı asıl yazış amacım bir moderatörün konuyu okuyup derdime derman olması. Umarım derdi veren çareyi de verir Smile
Saygılarımla

Selamlar sayın yöneticiler,
Şifreyi doğru girdiğim halde mail adresini değiştirememekteyim. Bu konu hakkında yardımcı olursanız minnettar olurum.
Kolay gelsin.

Sayın ilksurfer,
Sayın gunman'den, foruma giriş yaptığı bilgisayarın formatlandığını, yeni bilgisayardan giriş yapamadığını ve şifresini yenileyemediğini öğrendim.
Tekrar giriş sağlaması için ne yapılabilir?
Saygılar

Sayın ilksurfer,
Bugün (dün gece) sayın dron <onurneseli@hotmail.com> beni telefonla arayarak, spam sebebiyle forumdan banlandığını, oysa sadece bir mesaja cevap vermiş olduğunu (mesajında herhangi bir link bulunmadığını) söyleyerek, foruma tekrar giriş sağlayabilmesi için aracı olmamı rica etti. Bir önceki mesajıma da bir cevap alamadığım için mesajlarımın görülmediğini düşünüyorum. Yine de kendisine söz verdiğim gibi buraya yazdım.

Saygılar

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Sayın ilksurfer,
Teşekkürünüzden mesajı gördüğünüzü anlıyorum ancak cevap vermeme sebebinizi anlıyamıyorum.
Küstünüz mü bana yoksa?

Saygılar

Sn Ahmet Özalp,

Üye, mesajı forum kurallarına uygun olmadığı için banlanmıştır.

Sn gunman da bana ilksurfer@gmail adresimden mesaj atarsa yeni şifre gönderirim.

Saygılar

1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp
Sayın ilksurfer,
Cevabınız için teşekkürler. Sayın Gunman'e ileteceğim.
Sayın dron'un banlanması moderasyonun takdiridir. Ancak bu arkadaş forumda yayınlamak istediği (Daha önce Av-Yaban dergisinde yayınlanmış) 6136 sayılı kanunun nasıl ve hangi şartlar altında yapıldığını anlatan, bireysel savunma amacıyla silahlanmayı savunan bir yazısını bana yolladı. Ban'lanma sebebi bu yazı mıdır? Aynı yazıyı ben paylaşsam sorun olur mu?
Saygılar

Muhtemelen.

1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi