Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Log Out
(22-03-2011, 01:35 PM)ilksurfer demiş ki: Duzeldi sanirim. Ama tek tek herkezi update etmem gerekiyor. Yandim...Smile
Yananı görür Allah.Smile

Alıntı

(22-03-2011, 04:40 PM)Kara demiş ki: Bende gümleyenlerdendim, geri geldim Smile

Teşekkürler sorunun hallolmasında emeği geçenlere.

+1

Alıntı

Maalesef otomatik bozdugum uyelikleri tek tek elle duzeltiyorum. Ucuncu sayfadayim. Daha 12 sayfa var... Kusura bakmayin... Sanirim 1 saat icinde biter... Sad Sad

Alıntı

Oh girebildim sonunda Sn ilksurfer çok teşekkürler.

Alıntı

"OH BE "

Forum kurallarımızın "Kendini ifade" bölümü 16. sayfa 4. parargaf 3. satırında yer alan kuralları çiğnediğinizden 55 gün BAN'lanmanıza...

Big Grin Big Grin

Alıntı

(22-03-2011, 07:08 PM)northwolf demiş ki: "OH BE "

Forum kurallarımızın "Kendini ifade" bölümü 16. sayfa 4. parargaf 3. satırında yer alan kuralları çiğnediğinizden 55 gün BAN'lanmanıza...

Big Grin Big Grin

Eyvaahhhhh yapmayın hakim bey forumsuz ben bir hiçim hemen düzeltiyorum.

Alıntı

Yook.. AFFF YOOOKKK... Big Grin Big Grin Big Grin

Ama yine iyisiniz Kaptırmaz kardeşliğinden yırttınız... Big Grin

Alıntı

Tam umudu kesmiştim ki düzeldi. Zaten yeni kayıt da daha onaylanmamıştı. İki yıldır ilk defa başıma geldi. Teşekkürler Sn. ilksurfer.Saygılar.

Alıntı

Facebook tabancatufek.com grubundan öğrendiğim kadarıyla sn. Agırnaslı Sinan'da yaklaşık 4-5 aydır foruma giriş yapamıyormuş.

Saygılar

Alıntı

Aynı dertten bende muzdaribim. Yüce konsülden mobil cihazlarla foruma erişim için yetki istiyorum. Yoksa bu İstanbul trafiğinde hayat çekilmiyor. Sad Gerçi Sn. İlksurfer' i gönderdiğim e-postalar ile bunalttım ama aramızda ki saat farkından olsa gerek, uyandıramadım. Tongue

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi