Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Log Out
Sn.İlksurfer teşekkürler Smile (hacklendiğimi düşünmeye başlamıştım.)

Duzeldi sanirim. Ama tek tek herkezi update etmem gerekiyor. Yandim...Smile

(22-03-2011, 01:31 PM)vahsi kartal demiş ki: Sn.İlksurfer teşekkürler Smile (hacklendiğimi düşünmeye başlamıştım.)

Sn vildeagle, paranoyak olmanız takip edilmiyorsunuz anlamına gelmez Big Grin
bende dünden beri benzer "olumlu" düşünceler içerisindeydimBig Grin
Bu arada mesaj ve yıldız sayısı 1-2 olan tüm üyelerle arama ciddi bir mesafe koymayı planlıyorum, ha birde rep puanı 0 olanların selamı bile alınmayacaktır, bilginize Big Grin Big Grin Big Grin

Sn ilksurfer, ilgi ve emeğiniz için sonsuz teşekkürler efendim. Allah kolaylık versin.

Saygılar.

Rica ederim. Problem benim bir hatamdan kaynaklaniyor. Kidemli uyeleri ayirayim derken foruma girislerini bozmusum. Neyse duzeltmeyi otomatige almayi basardimSmile)

(22-03-2011, 01:47 PM)meftae demiş ki:
(22-03-2011, 01:31 PM)vahsi kartal demiş ki: Sn.İlksurfer teşekkürler Smile (hacklendiğimi düşünmeye başlamıştım.)

Sn vildeagle, paranoyak olmanız takip edilmiyorsunuz anlamına gelmez Big Grin
bende dünden beri benzer "olumlu" düşünceler içerisindeydimBig Grin
Bu arada mesaj ve yıldız sayısı 1-2 olan tüm üyelerle arama ciddi bir mesafe koymayı planlıyorum, ha birde rep puanı 0 olanların selamı bile alınmayacaktır, bilginize Big Grin Big Grin Big Grin

Sn ilksurfer, ilgi ve emeğiniz için sonsuz teşekkürler efendim. Allah kolaylık versin.

Saygılar.

Ha Ha Ha..Aynen katılıyorum Sn.Meftae Tongue

Çok teşekkürler Sn.İlksurfer...

Merhabalar dostlar, ben Amca nickimle login olunca sorun çıkıyor ve aşşağıdaki metin çıkıyor.

Bu sayfayı görme yetkiniz yok. Bunun sebebi aşağıdakilerden biri olabilir:
1.Hesabınız askıya alındı veya bu kaynağa giriş izniniz yasaklandı.
2.Bu sayfayı görme yetkiniz yok. Yönetici sayfalarına yada bir yönetici kaynağına mı girmeyi deniyorsunuz? Forum kurallarından bu işlemi yapma yetkiniz olup olmadığını kontrol ediniz.
3.Hesabınız hala aktivasyon bekliyor olabilir. (Aktivasyon Kodunu Tekrar Gönder)
4.You have accessed this page directly rather than using appropriate forms or link.

Giriş Yapmış Olduğunuz Kullanıcı Adı: 'Amca'

Sn. Yönetim,

Ben 'syılmaz', kendi kullanıcı adım ile oturum açamıyorum. Açmak istediğim zaman önce başarılı bir şekilde giriş yaptınız diyiyor, sonra da aşağıda ki uyarı mesajı çıkıyor. Uyarı mesajının altında bu sayfayı görme yetkiniz yoktur vs. yazıyor.

[Resim: hatarf.jpg]

Benzer bir sıkıntı bende de vardı Sn.Syılmaz Sad ama sağolsun Sn.İlksurfer halleti , yakında sizin probleminizi de halledecektir Smile

Bende gümleyenlerdendim, geri geldim Smile

Teşekkürler sorunun hallolmasında emeği geçenlere.

Aynı durum bende de mevcut kısa zamanda düzelmesi dileğiyle.
Hotman.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi