Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Log Out
(18-01-2011, 02:56 PM)Avcı41 demiş ki: Artık 2sinede giremiyorum cep telefonuna talim edeceğim. Yada BattleRoyal2 olarak gelirim 41e kadar yolu var. Smile
Cep telefonundan log out yaptıktan sonra pilini çıkartıp dener misiniz Smile

(18-01-2011, 10:50 PM)auris34 demiş ki:
(18-01-2011, 02:56 PM)Avcı41 demiş ki: Artık 2sinede giremiyorum cep telefonuna talim edeceğim. Yada BattleRoyal2 olarak gelirim 41e kadar yolu var. Smile
Cep telefonundan log out yaptıktan sonra pilini çıkartıp dener misiniz Smile

Yok almıyım ben. Foruma pcden bakıp telefondan cevaplaması çok sinir bozucu.

Sevgili üyeler, forumumuzun 1.6.1 versiyonuna güncellenmesinden kaynaklanan bir sorun bu. Sadece kullanıcı adlarında büyük harf içeren kullanıcılar etkileniyorlar. Simdilik lütfen sadece küçük harf içeren ve hatta içinde Türkçe harf bulunmayan kullanıcı adları ile login olunuz. En kısa zamanda problemi halledeceğiz. Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Sn. Moderatörlerim
BattleRoyal isimli kullanıcı ismini tamamı küçük harf olucak şekilde düzenleyebilirmisiniz?

Tamamdir, hallettim... Smile

Veritabanı karakter seti karışıklığından kaynaklanan login problemi halledilmiştir. Kullanıcı adı içinde büyük ve/veya Türkçe harf olan üyelerin de artık login olabilmeleri gerekir. Ancak bazı imzalarda maalesef problem oluştu. Garip şekilde görünen harfleri Türkçe karşılığıyla değiştirip kaydederseniz düzelmeleri gerekir. Tekrar bu karışıklıklardan dolayı özür dileriz.

Sn. Moderatörler Mustafa Zumrut kullanıcı adıyla foruma ulaşamadığım için yeni bir kullanıcı hesabı aldım (Mzumrut) zor olmayacak ise son aldığım kullanıcı hesabını silelim lütfen
Teşekkür ederim
Saygılarımla

http://www.tabancatufek.com/forum2/index.php

wildeagle kullanıcı adım şekilde görüldüğü üzere çalışmıyorHuh yardım lütfen.

Linki de atamamışım:kısaca kısıtlandınız ya da aktivasyon bekliyorsunuz gibi birşeyler yazıyordu.

Foruma girislerde bugun ariza olustu. Hemen bakiyorum... Problem icin ozur dilerim. Problemi giderince buradan bildirecegim...

Sevgiler,

Sanırım bende gümleyen üyeler arasındayım, dün akşamdan beri hiç bir konu başlığı altında yeni cevap yazamadım bu mesaj nasıl nasıl gerçekleşti anlamış değilimSmile
Eski üyelik hesaplarımıza sahip olabilecekmiyiz?

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi