Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Log Out
Kıymetli arkadaşlar, sakın "Çıkış" "Log Out" yaparak forumdan çıkmayın. Tekrar geri girme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Forumdan kaynaklanan bir sorun var anlaşılan...

Arkadaslar, zannedersem cookie ayarlarında sorun.... Log out ettiginiz makineden giremiyorsunuz...

Merak. Şimdi tekrar deniyorum. Beni 5 dk.içinde çevirimiçi görmezseniz gerekli yerlere haber verin lütfen Big Grin
Sorun çıkmadı bu sefer.

hahaha...

Ben çıkıp girebiliyorum. Sanırım herkese olmuyor.

Sayın Batuhankerimli lütfen log out olsun.
Her lafa bilir bilmez maydanoz olmasından iyidir.
Saygılar.
Osman

(18-01-2011, 01:38 PM)BattleRoyal demiş ki: Ben Avcı41 Smile Foruma giremiyorum çıkışıda kendim yapmadım tuzağa düştüm. Big Grin Big Grin Big Grin

-Muratcım forumdamısın?
-Evet ağabey.
-Bir çıkış yaparmısın?
-Tamam ağabey.

Ve artık foruma giremiyorum. Sn.Norhwolf'a sevgilerimle.

:d Big Grin Big Grin :d

Sn.BattleRoyal Big Grin

Çift üyelik yaptığınız için banlanmanızı talep ediyorum. Birde alenen söylüyorsunuz Big Grin.

Avcı41 olarak girdiğiniz bilgisayarın geçmişini silin.(Hızlı okurken yanlış okunabilir) Tekrar giriş yapın ve yine kabul etmezse giriş yapmadan TT logosuna tıklayın.

Artık 2sinede giremiyorum cep telefonuna talim edeceğim. Yada BattleRoyal2 olarak gelirim 41e kadar yolu var. Smile

Olmazsa dumanla mesaj atın sayın avcı41. Yerli usulü hahahaaaa ya da posta güvercini alalım size.
Saygılar.

(18-01-2011, 01:38 PM)BattleRoyal demiş ki: Ben Avcı41 Smile Foruma giremiyorum çıkışıda kendim yapmadım tuzağa düştüm. Big Grin Big Grin Big Grin

-Muratcım forumdamısın?
-Evet ağabey.
-Bir çıkış yaparmısın?
-Tamam ağabey.

Ve artık foruma giremiyorum. Sn.Norhwolf'a sevgilerimle.

Sanki ben girebiliyorum... Hahah... Tam 3 kisi üzerinde denedim Birtek siz ve bende problem var...Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi