Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RUGER LC9, 9 X 19 MM SUBCOMPACT !
[Resim: 3200e.jpg]

http://www.ruger.com/products/lc9/models.html

Alıntı

Ülkemiz için sanırım unutulmuş ve cokta ilgi görmeyen bir silah firması olmasının yanında kendine has bir dizaynı ve çizgisivar. Sanıyorum gecmiş senelerde polis teşkilatına verilmişti. Ama hiç bir tecrübem yok bu silah hakkında.

Alıntı

Rugerse at sepete..
pardon çöpe.
Son dönemde yaşananlardan sonra ruger'e güvenim sıfır,sigarms'la rekabet halindeler kendileri.

Alıntı

Fmj demiş ki:Rugerse at sepete..
pardon çöpe.
Son dönemde yaşananlardan sonra ruger'e güvenim sıfır,sigarms'la rekabet halindeler kendileri.

Son olan olaylar nelerdir sayın fmj ruger le ilgili?

Alıntı

Kalite kontrol problemleri,kafasına göre arzaya bağlayıp tam otomatik atış moduna geçen iğne vurmalı tabancalar,namlu çatlakları,fişek yataklarında iyi işlenmemiş iç yüzeyler,fişek rampalarında çapaklar,standart dışı namlu ebatlarından ötürü kapak takımı içerisinde sıkışmalar
vs vs vs vs vs vs.

http://www.rugerforum.com/phpBB/viewforu...17c880fbe1

Alıntı

Fmj demiş ki:Kalite kontrol problemleri,kafasına göre arzaya bağlayıp tam otomatik atış moduna geçen iğne vurmalı tabancalar,namlu çatlakları,fişek yataklarında iyi işlenmemiş iç yüzeyler,fişek rampalarında çapaklar,standart dışı namlu ebatlarından ötürü kapak takımı içerisinde sıkışmalar
vs vs vs vs vs vs.

http://www.rugerforum.com/phpBB/viewforu...17c880fbe1

Yanıtınız için tesekkurler sayın fmj ben bu kadarını tahmın etmiyordum gayet vahim bir durumdaymış anlattıgınıza göre bu silah. Bu kadar sorunu bir arada barındıran bir silah calısmaz sanırım.

Alıntı

Sayın Shadow,bu silahın 9x19 versionunu Sn. Lupus'un yapmış olduğu paylaşım vasıtasıyla öğrendim,dolayısıyla bu tabancanın kalite problemleriyle alakalı henüz somut bir internet kaynaklı paylaşıma rastlamadım.

Yanlız linkini vermiş olduğum sitede,tabanca bölümünde bir kaç sayfa geriye giderseniz,rugerin genel olarak üretmiş olduğu tüm yarı otomatik tabancalarda ciddi kalite kontrol problemleriyle alakalı pek çok topic görebilirsiniz.

Bill Ruger'in ölümünden önce ruger'e her zaman saygı duyan biri olarak kendisinin ölümünden sonra firmanın izlemiş olduğu politika karşısında üzüldüğümü belirtmeliyim,güvenle kullanılacak tabanca üreticilerinin sayısının hızla azaldığı ve geriye kalan güvenilir modellerinde %80 inin polimer olduğu bu günlerde,silah gibi silah hissi veren ve güvenilir üretim yapan hiçbir firmanı kalmayışı beni düşünüdürüyor.

Saygılar.

Alıntı

Bu modelin tanitimi daha dun yapildi, Sn Lupus da hemen foruma aktarmis. Amerika'da satisa 1 Subat'da baslayacak.

Alıntı

Mekanik olarak ne kadar güvenilir ve dayanıklıdır bilmem ama dizaynı hoşuma gitti.Paylaşım için teşekkürler.Saygılar.

Alıntı

turan tactical demiş ki:Taurus PT609'un sürgü traşlı Karadeniz versiyonu Smile

Bu bizim Temel

[Resim: 13-1.jpg]

Bu da Alexandro

[Resim: 609Ti_13.jpg]

Acaba diyorum bu modelde Coni'nin yuvarladığı Alexandro'muBig Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi