Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther PPQ
HK P30 V1, SW MP, Walther PPQ. Umarım MKEK' da bu yıl görürüz.Sad

Alıntı

melihaga demiş ki:Sn İlksurfer, bunu da almayın...Big Grin
Tetiği hızlı ise en başta almak isteyen kişi malumSmile

Alıntı

Beni cok cezbeden bir model degil arkadaslar... Smile

Alıntı

Walther her zaman Waltherdır arkadaşlar.
Qa versionunun tetiği çok sert ama çok kısa resetleme mesafesine sahipti,bildiğim kadarıyla şuan milli istihbarat teşkilatı p99 "QA" modelini kullanmakta.
Yurtdışında QA için bahsedilen başlarda tetiğinin sert oluşu ama bir kaç bin atımdan sonra oldukça zevkli hale geldiğiydi.
Tabi bizim memlekette birkaç bin mermi atmak oldukça uzun süreceğinden,kutudan çıkar çıkmaz adam gibi tetiğe sahip olan bir model almak şart.

Eğer PPQ'da tetik mesafesi QA gibi kısa tutulup ağırlık hafifletildiyse gerçekten çok eğlenceli ve acemi atıcılar için bir o kadarda riskli bir tabanca ortaya çıkmış olur.

Alıntı

H&K esintileri içeren Walther.Sizce hangisi daha şık.Bence P30.Saygılar.
[Resim: hk_p30_v4_1.jpg]

[Resim: 1292495832.83_6_o.jpg]

Alıntı

gun demiş ki:H&K esintileri içeren Walther.Sizce hangisi daha şık.Bence P30.Saygılar.

Size katılıyorum bu konuda sayın gun. Galiba benımde mke den almak zorunda kalacağım silah p30l olacak. (klasik usp ler yerine).

Alıntı

shadow demiş ki:
gun demiş ki:H&K esintileri içeren Walther.Sizce hangisi daha şık.Bence P30.Saygılar.

Size katılıyorum bu konuda sayın gun. Galiba benımde mke den almak zorunda kalacağım silah p30l olacak. (klasik usp ler yerine).

Sn shadow bir değişiklik olmazsa şayet son anda fikir değiştirmezsem bende P30L düşünüyorum.Saygılar

Alıntı

gun demiş ki:
shadow demiş ki:

Sn shadow bir değişiklik olmazsa şayet son anda fikir değiştirmezsem bende P30L düşünüyorum.Saygılar

İnşallah, kısmet sayın gun ama ben fazla bilgi toplayamadım silah hakkında. Eğer bildiklerinizi benimle paylaşırsanız cok mutlu olurum.

Sayın lupus un aktardıgı 80000 üzeri atış testi bana çok tatmin edici gelmedi böyle bir silah için daha cok sey bekliyordum dogrusu. Silaha cok yüklenilmişte olabilir bilemiyorum tabi bunu.

Saygılar.

Alıntı

shadow demiş ki:
gun demiş ki:
shadow demiş ki:

İnşallah, kısmet sayın gun ama ben fazla bilgi toplayamadım silah hakkında. Eğer bildiklerinizi benimle paylaşırsanız cok mutlu olurum.

Sayın lupus un aktardıgı 80000 üzeri atış testi bana çok tatmin edici gelmedi böyle bir silah için daha cok sey bekliyordum dogrusu. Silaha cok yüklenilmişte olabilir bilemiyorum tabi bunu.

Saygılar.

Sn shadow özellik ve dizayn olarak oldukça güzel bir model.Yakın çevremizde kullanan olmadığı için bire bir tecrübe aktarımında bulunamıyorum.Mekanik dayanıklılık açısından forum içinde bulunan test temel bilgi kaynağımız.Modelin bir çok polis teşkilatı tarafından kullanılmaya başlandığı bilgisi mevcut.Malzeme kalitesi açısından H&K'nın en önde gelen firmalardan olduğu bilinmekte.Bende bu kaliteye güvenerek,bu güzel dizayn üzerinde duruyorum.Saygılar.

Alıntı

Yeni P99 larda da uzun...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi