Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther PPQ
Yeni 15rd 9mm

[Resim: 1292495832.83_6_o.jpg]
http://www.waltherpistols.com/item/50139...9_9MM.aspx

Alıntı

Evet walther'ın yıllardır yapması gereken model sanırım çıkmış,glock benzeri tek hareketli tetikle Polonya'ya ait versionu sanırım tüm pazar için üretmeye başlamışlar,kabzede dikkatimi çeken Hk P30 a benzer bir yapıya sahip olması,yan kapakçıklarda değişiyor gibi görünüyor.
Yanlız picatiny rayında bir tuhaflık var gibi sanırım fotoğraftan kaynaklanıyor.
hayırlı olsun diyorum.paylaşım için teşekürler

Alıntı

Bu defa da QDT-quick defence trigger-hızlı tetik- icat etmiş. Tetik yolunun iyice kısaltılması dışında başka özellikleri de var. Özel kuvvetlerin isteğine göre şekillendirildiği yazıyor. Sonuçta bir Walther..Fena görünmüyor..

Alıntı

Tetik grubu Walther'ın tartışmasız olarak en iyi olduğu alan,sanırım qa' tetik resetleme mesafesinde,ağırlığı azalttılar bununla birlikte kapak takımı komple elden geçirilip pratik bir hale getirilmiş.Gez ve arpacık yükseltilmiş.

Firmanın smith-wesson ile haşır neşirliğine bakılırsa SW SD9 ve SD40 serisi ardından böyle bir model çıkarması olası görünüyordu,nitekim öylede olmuş.
Kullanıcı yorumlarını merakla bekliyorum.

Alıntı

Umuyorum MKE de bir yanlışlık yapar ve silahı Türkiye ye getirir.

Alıntı

Sn İlksurfer, bunu da almayın...Big Grin

Alıntı

Bir başka dikkatimi çeken ayrıntıda tetik korkuluğunun bitim noktasında ve picatiny rayının başlangıç noktası arasında kalan kısım p99 modeline nazaran biraz daha şişirilmiş ve yuvarlatılmış,sanırım picatinny rayı yüzünden zorlaşacak kılıf manüplasyonunda kılıfı aralaması ve silahın geri kalan kısmının yuvaya daha rahat oturması amacıyla bu şekilde yapıldı,tabi bunlar sadece iddia,tam anlamıyla silahı görerek inceleme yapmadan çok net bir tespit yapmak zor.

Alıntı

Fmj demiş ki:kabzede dikkatimi çeken Hk P30 a benzer bir yapıya sahip olması,yan kapakçıklarda değişiyor gibi görünüyor.
Emin olmamakla birlikte,sadece kabze sırtlığının değiştirilebileceğini düşünüyorum.

Alıntı

ilksurfer demiş ki:Yeni 15rd 9mm

[Resim: 1292495832.83_6_o.jpg]
http://www.waltherpistols.com/item/50139...9_9MM.aspx

İlk dikkatimi çeken şey, şarjör tabanındaki boşluk oldu. Şarjör tam oturmamış da diyemiyorum p99'lardan alışık olduğumuz bir görüntü çünkü. Walther bu kısmı neden böyle bırakmış anlayamıyorum. Rahatsız edici bir görüntü, üst tarafta Walther markasını görüp, alt tarafta böyle bir aralık görmek hoş değil bence.
Saygılar.

Alıntı

Sarjor birakma kolu da cok ilginc...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi